11/9
Stylové taštičky pro váš luxusní make up

Stylové taštičky pro váš luxusní make up

11. září 2016 v 18.00 , Dekorativní kosmetika , Kosmetické pomůcky , Módní trendy

Sponzorované odkazy

Make je pro většinu žen tím nejlepší přítelem a nutno podotknout, že pokud chcete vypadat opravdu exkluzivně, potřebujete celý arsenál šminek. Vše začíná podkladovým krémem, pak přichází na řadu make up, pudr, tvřenka a rozjasňovač. Následují oční stíny, korektor, řasenka, tužka na obočí a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na rtěnku a lesk na rty. Pokud potřebujete mít svá líčidla stále při sobě anebo často cestujete, neobejdete se bez stylové taštičky. Podívejte se na ty nejkrásnější, které vám okamžitě učarují.

V kurzu jsou samozřejmě i letos rostlinné motivy a pakliže sháníte poměrně neutrální kousek, který vás nebude nijak zavazovat a bude se hodit do každého interiéru, pak vsaďte na tento produkt značky La Palata, který je vyobrazením květinových motivů v netradiční modré barvě. Jemná podklad taštičce dodává vznešenost a eleganci. Pořídit ji můžete na e-shopu BLOOMINGDALES.COM za 1 199 korun.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Některé kosmetické taštičky jsou sice na pohled krásné, ale nutno podotknout, že jim chybí praktičnost, která je však v tomto případě poměrně žádoucí. Pakliže se nechcete neustále přehrabovat v neprakticky řešeném prostoru a raději byste své šminky měli dokonale zorganizované a urovnané, obstarejte si tento multifunkční kufřík, hodící se jak na cesty, tak do běžné domácnosti na toaletní stolek. Cena kufříku v podzimní vínové barvě je na e-shopu HENRIBENDEL.COM 3 877 korun.

Autor: HENRIBENDEL.COMAutor: HENRIBENDEL.COM

Nepotrpíte si na usedlé kousky a spíše vyhledáváte barevné a veselé modely, které pobaví na první pohled? Pak vás jistě nadchnou doplňky a kosmetické pomůcky značky Lipsy, které se orientuje na mladé dívky a jejich nekonečnou hravost. Kosmetická taštička s nápisy je ideální volbou na cesty. Její cena je rovněž velmi příjemná, a to 215 korun. Nakupujte na e-shopu LIPSY.CO.UK.

Autor: LIPSY.CO.UKAutor: LIPSY.CO.UK

Stala se právě kosmetická taštička vaším společníkem na každou cestu, kterých je v měsíci více než dost? Pak byste se měli zaměřit na takový kousek, který bude z kvalitního materiálu a přežije i častý pobyt v kufru nebo příručním zavazadle. Skvělou volbou je proto jistě tato kosmetická taštička z pravé kůže, která vám vydrží roky a stále bude vypadat jako nová. Její cena je na e-shopu NET-A-PORTER.COM 5 999 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COMAutor: NET-A-PORTER.COM

Milujte módu a trendy nade vše a stále potřebujete být o krok napřed? Pak zapomeňte na univerzální a nic neříkající neutrální kousky, které sice dokonale splní svůj účel, ale rozhodně je nelze považovat za módní výstřelek nové generace. Tím jsou naopak výrazné barvy a metalické odstíny. Pořiďte si proto na e-shopu ASOS.COM kosmetickou brašničku ve zlatém provedení, která je přesně tím, co hledáte. Její cena je pak skvělých 320 korun.

Autor: ASOS.COMAutor: ASOS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.