31/5
Permanentní make-up: Přirozená krása v každém okamžiku

Permanentní make-up: Přirozená krása v každém okamžiku

31. května 2010 v 00.00 , Kosmetické pomůcky , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Chcete být krásná v každém okamžiku, toužíte být neodolatelná ráno i večer? V tom případě si nechte si již dnes udělat permanentní make-up. Budete zářit!

Jsou vaše oči, rty či tváře nevýrazné tak, že se neustále musíte líčit? Nemáte čas na vytváření každodenního dokonalého líčení? Nechte si vytvořit permanentní make-up! Zaručeně budete nadšená. Permanentní make-up na vaší tváři vykouzlí opravdu přirozený, „neodličitelný“ make-up.

Permanentní make-up: Přirozená krása v každém okamžiku (http://www.krasnakosmetika.cz)

Permanentní make-up přesně pro vás

Permanentní make-up neboli mikropigmentace vrchních vrstev kůže usnadňuje potíže s líčením milionům žen po celém světě. Buďte jednou z nich a ciťte se sebevědomě i bez „nánosu“ líčidel. Podtrhněte svou přirozenou krásu, zvýrazněte své přednosti!

Permanentní make-up je aplikován za pomoci speciálního přístroje, který šetrně vpichuje do vaší kůže přírodní barevný pigment. Máte obavy? Nemějte! Ačkoliv se tato metoda jeví jako „namáhavá“ a bolestná, opak je pravdou. Místa vpichu jsou totiž před samotnou procedurou znecitlivěná. Ucítíte pouze vibrace či šimrání. Aplikace permanentního make-upu je tedy takřka bez rizika a výsledek je dokonalý! Velmi tenké jehličky speciálního přístroje jsou totiž opravdu přesné při nanášení barevného pigmentu. Permanentní make-up je tedy ideální volbou každé ženy, toužící po kráse bez hranic! Nemusíte již kupovat například drahou voděodolnou kosmetiku, permanentní make-up vám taktéž ušetří čas!

Jedinou „nevýhodou“ permanentního make-upu je bohužel jeho omezená trvanlivost. Přírodní pigment totiž časem (zpravidla nejdříve za dva roky od aplikace) bledne a mizí, je tedy třeba permanentní make-up po několika letech obměnit, aplikovat znovu.

Vyzkoušejte i vy permanentní make-up! Spojte se již dnes s kvalifikovanými pracovníky kosmetických center a nechejte si tento „zázrak“ moderní kosmetiky udělat již dnes! Zdůrazněte přirozené kontury svých rtů, očí a dodejte svým tvářím barvu.

zdroj: www.permanentni-makeup.info, www.silhouette.cz
foto: Hemera / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.