30/7
Voděodolný make up 5x jinak

Voděodolný make up 5x jinak

30. července 2016 v 12.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Červenec se každoročně nese ve znamení letních dovolených a letos tomu samozřejmě není jinak. Léto je krásným ročním obdobím, nicméně vlivem vlhka, horka a letních dešťů může někdy trpět vaše krása a dokonalý vzhled. Pokud si můžete dovolit být doma na zahradě s knihou, pak vás make up trápit nemusí, nicméně v zaměstnání je rozmazaná rtěnka a mizící pudr, tvořící nepříjemné mapy, tak trochu faux pas. Pořiďte si kvalitní voděodolná líčidla, která můžete používat jak na běžné denní nošení, tak na dovolené u moře.

Na objem jedině Channel

Samozřejmě i v létě chcete mít krásné řasy plné objemu, o tom není pochyb, ale na dovolené se krásné řasy udržují velmi složitě. Klasická řasenka se rychle smyje, a to jak mořem, tak potem a horkem celkově. Chcete mít celé léto krásné řasy jako z katalogu? Pak si pořiďte tuto voděoodolnou řasenku značky Channel, která má krásnou výraznou černou barvu a speciální kartáček vám vytvoří sexy křivky na řasách. Cena řasenky je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 710 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Linky, co opravdu vydrží

Nedokážete si svůj celoroční make up představit bez výrazných černých linek, které dokonale podtrhují váš uhrančivý pohled? Pak vám nesmí chybět tyto stylové a kvalitní gelové linky, které odolají každé kapce vody, ať už se jedná o moře nebo vlastní pot. Podívejte se na e-shop NEWCHIC.COM, kde tuto novinku seženete za senzačních 105 korun.

Autor: NEWCHIC

Autor: NEWCHIC

Přidejte barvičky

Léto je veselé, optimistické a barevné, o tom není sporu a pokud se chystáte k moři, pak byste si barvičky s sebou rozhodoně měli vzít. Řeč není jen o pestrobarevných outfitech, které vám dodají energii a svěžest, ale také o barevných líčidlech, která podtrhnou váš krásný pohled. Vyberte si z kolekce New chick voděodolné oční stíny v praktické tužce, které lze používat celý rok. Jejich cena je na e-shopu NEWCHIC.COM 65 korun.

Autor: NEWCHIC.COM

Autor: NEWCHIC.COM

Lesk nesmí chybět

Na dovolené nesmíte zapomínat ani na rty, které potřebují patřičnou péči. Vedle kvalitního hydratačního balzámu vám nesmí chybět ani svěží lesk na rty, který se hodí po celé léto. Ideálně vsaďte na trendy broskvový odstín, jež využijí brunetky i blondýnky a dokonce zrzky. Hedvábný lesk na rty se třpytkami pořídíte na e-shopu NEIMANMARCUS.COM již od 315 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Místo make upu BB cream

V letních měsících je nošení klasického make upu zbytečné a pro pleť nepříliš vhodné. Make up pokožku zatěžuje a ta pak může trpět akné a jinými kožními nedokonalostmi. Pořiďte si raději voděodolný BB cream, který lehce kryje, dodá svěží barvu a odolá i vodě a potu. Cena BB krému od Bobbi Brown je na e-shopu BARNEYS.COM 1 112 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.