30/9
5 novinek od Bobbi Brown, které musíte mít

5 novinek od Bobbi Brown, které musíte mít

30. září 2016 v 16.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetických produktů je na trhu nepřeberné množství a j čistě na vás, do kterých se rozhodnete investovat a které si získají vaši důvěru. Mnoho žen je s kosmetikou trvale nespokojeno a neustále testuje jiné produkty. Pakliže se i vy řadíte k ženám, které nemohou najít ty správné produkty pro svoji pleť, pak byste se měli zaměřit na prvotřídní značku Bobbi Brown, která vám jistě sedne. Bobbi Brown je americkou kosmetickou značkou, vyznačující se kvalitními produkty, surovinami a složkami, které pleti opravdu prospívají. Podívejte se na exkluzivní podzimní novinky od Bobbi Brown a nakupujte již pouze kvalitně a nadstandardně. Vaše pokožka vám jistě záhy poděkuje.

Každá dáma by měla vlastnit tvářenku, která dokonale podtrhne krásu lícních kostí, vymodeluje kontury obličeje a zdůrazní to, na co můžete být právem hrdé, čímž jsou ženské rysy. Tvářenek je neuvěřitelné množství a může být opravdu obtížné si vybrat tu nejlepší. Pokud chcete jít ruku v ruce s podzimními trendy, vsaďte na fialový odstín, který je do chladných dní naprosto ideální volbou. Cena tvářenky je na e-shopu BARNEYS.COM 675 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Oční stíny jsou otázkou preferencí a ne všechny ženy jsou s nimi ztotožněny. Pokud jste doposud oční stíny nepoužívali, pak je možná na čase se podívat na nové odstíny, které jsou skvělé do chladných podzimních dní. Místo výrazných barev zvolte khaki odstín, který se skvěle hodí jak k brunetkám, tak k blondýnkám a dokonce skvěle sedne zrzkám. Cena očních stínů je na e-shopu BARNEYS.COM 675 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Trápí vás konec léta a také fakt, že co nevidět přijdete o krásné letní opálení, které jste si tolik pěstovali? Pak vás jistě nadchne novinka od Bobbi Brown v podobě hydratačního mléka, které podporuje opálení a udrží pokožku delší dobu snědou a svěží. Hydratační mléko můžete používat po celý rok a následně se opět těšit na první letní sluneční paprsky. Cena hydratačního mléka je na e-shopu NORDSTROM.COM 865 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Na ženě jsou krásné její podmanivé oči a výrazné řasy, které by si měla hýčkat každá žena, bez ohledu na věk. Co ale dělat v případě, kdy vaše řasy sami o sobě nejsou zrovna výstavní, objemné a dlouhé, ale na umělé prodlužování jít nechcete? Pak je tu novinka od Bobbi Brown, která váš svízelný problém jednou pro vždy vyřeší. Vyberte si tuto prodlužující a zahušťující řasenku, která vás na e-shopu NEIMANMARCUS.COM vyjde na příjemných 715 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Drží vaše letní opálení natolik, že si ještě můžete dovolit vyrazit do ulic a do zaměstnání bez make upu, který zbyteně zatěžuje pokožku? Pak zapomeňte na hutné složení a kupte si jemný BB nebo CC krém z kolekce značky Bobbi Brown. Krém má jemné složení, kryje, dodává příjemnou barvu, hydratuje a navíc má faktor SPF 15. Cena produktu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 105 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.