5/8
Novinky z parfumerie Sephora, které musíte mít

Novinky z parfumerie Sephora, které musíte mít

5. srpna 2016 v 12.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetických výrobků je neskutečné množství a pro mnohé může být velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Pakliže máte svoji pokožku rádi a chcete ji věnovat jen tu nejlepší péči, pak se vyhněte laciným výrobkům z drogerií a raději se zaměřte na kvalitu parfumerií, které vám nabídnou to nejlepší zboží na trhu. Chcete si pořídit nějaké letní novinky, které vám ve vaší kosmetické výbavě chybí? Pak se nechejte inspirovat parfumerií Sephora, která má opravdu co nabídnout.

Léto v sobě nese mnoho cestování a pravděpodobně jste v tomto období doma daleko méně, než v jiných měsících nebo dokonce v zimě. Pakliže cestujete, pak s sebou musíte neustále nosit mnoho věcí, které muži nechápou, ale ženy si bez nich nedovedou představit svůj život. Řeč je například o odličovacích prostředních, díky kterým je pleť stále svěží a zdravá. Nechcete si na cesty vozit mnoho přípravků, které vám zaberou polovinu zavazadla? Pak si v parfumerii Sephora pořiďte tyto praktické odličovací ubrousky, jež můžete mít stále při sobě. Jejich cena je v parfumerii nebo na e-shopu SEPHORA.COM 185 korun.

Autor: SEPHORA.COM

Autor: SEPHORA.COM

Lidé nakupují také očima a je zcela přirozené, že i výběr kosmetiky můžete vybírat podle toho, jak na vás působí a jak na první pohled vypadá. V Sephoře nyní najdete kolekci stylových rtěnek s etno a indiánskými motivy, které jsou pro letní měsíce jako stvořené. Rtěnky navíc obsahují esenciální oleje, které dokonale vyživují a hydratují pokožku rtů. Pořídit je můžete v mnoha barevných odstínech, které vás jistě nadchnout. Cena rtěnky ja na e-shopu SEPHORA.COM 418 korun.

Autor: SEPHORA.COM

Autor: SEPHORA.COM

Léto je o výrazných barevných kombinacích a proto byste se jim rozhodně neměli bránit. Pokud máte rádi barevný šatník a v létě vám nesmí chybět, pak vám budou svědčit i barevné oční stíny, které užijete nejenom na zahraniční dovolené u moře, ale také na běžné denní nošení nebo večer do klubu. Sephora nyní nabízí mnoho v´barevných očních stínů v krémovém složení, které je velmi příjemné, lehké a drží opravdu po celý den. Cena tekutých očních stínů je na e-shopu SEPHORA.COM 690 korun.

Autor: SEPHORA.COM

Autor: SEPHORA.COM

K létu bezprostředně patří opálení, o tom není pochyb. nicméně ne všechny letní dny jsou příznivé a plné slunce a pokud ano, možná trávíte mnoho času v zaměstnání, kdy si sluneční paprsky zkrátka neužijete. V takovém případě přichází na pomoc rychlé opálení v podobě samoopalovacích krémů a nejrůznějších emulzí, které vám barvu dodají prakticky okamžitě. Ovšem zdaleka ne všechny produkty jsou vhodné a kvalitní. Chcete se vyvarovat nevzhledným svrnám a ucpaným pórům? Pak si obstarejte tyto ubrousky, jež zajistí naprostý opak.

Autor: SEPHORA.COM

Autor: SEPHORA.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.