16/4
Gucci nejenom v oblasti módy

Gucci nejenom v oblasti módy

16. dubna 2016 v 19.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

V oblasti módy existuje mnoho značek a také stylů oblékání. Jedny značky jsou nepříliš známé a objevují se spíše v klasické konfekci, jiné jsou luxusnější, o poznání cenově náročnější a najdete je ve vybraných obchodech a v mnoha městech také ve vybraných ulicích, jako je například Pařížská ulice hlavního města Prahy. Když se řekne luxusní značky, většině se automaticky vybaví známé společnosti jako je Dior, Valentino, Versace nebo Channel či Gucci. tyto značky se pyšní několikaletou tradicí v módní branži, ve které se proslavili díky netypickému stylu a vkusu, který je zkrátka jiný a nadčasový. Kromě módy a doplňků však tyto věhlasné značky nabízejí také velmi kvalitní kosmetiku. Co říkáte například na produkty značky Gucci? Že je neznáte? Pak je na čase si o nich něco málo povědět…

Kosmetika značky Gucci se řídí obdobnými kritérii jako móda a těmi jsou kvalita, preciznost a především používání těch nejkvalitnějších produktů. Na trhu najdete značky, v jejichž případě platíte především za jméno a kvalita rozhodně neodpovídá ceně. Toto ale není případ značky Gucci, do které se vskutku vyplatí investovat.

Rtěnka, co vydrží po celý den

Co od líčidel očekáváte? Obvykle dlouhotrvající efekt, díky kterému budete vypadat skvěle po celý den, ať už děláte cokoliv. Spousta rtěnek tuto vlastnost bohužel nemá a smyje se během prvního kontaktu s tekutinou nebo jídlem. To ovšem neplatí pro kvalitní rtěnky značky Gucci. Ty jsou vyrobeny z kvalitních složek, které rty dokonale hydratují, vyživují a navíc je udrží krásné a svěží opravdu po celý den. Je libo nude nevýrazný odstín nebo extravagantní vínovou barvu? Podívejte se na širokou nabídku e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde rtěnky pořídíte již od 960 korun za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Makeup pro dokonalou pleť

Málo která žena se může pyšnit tak dokonalou pletí, která nevyžaduje ani kapičku make upu. Pokud již po takovém podkladu musíte sáhnout, měli byste si vybrat takový, který bude přesně sedět vaší pleti a bude ji dodávat živiny, nikoli ucpávat póry a pleť znehodnocovat. Bohužel mnoho make upů pokožce spíše ublíží, což si ženy často neuvědomují. Začněte pro používat osvědčené produkty s klinicky testovanými složkami, které pleť chrání proti volným radikálům a tím proti vráskám a pupínkům. Vyzkoušejte například tuto revoluční novinku od značky Gucci. Fluidní make up, díky němuž bude vaše pleť překrásná jako nikdy předtím. Cena make upu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 555 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Vůně, bez které už nebudete chtít být

většina známých značek, které se dokázaly proslavit v oblasti módy, si dříve nebo později založila také vlastní odvětví parfémů, které se staly neméně populárními. Ovšem zde platí to samé, co v případě rtěnek. Nechcete-li platit pouze za značku, zaměřte se na prvotřídní produkty od Gucci. Parfémy jsou klinicky testované proto alergickým reakcím a jejich jedinečné kombinace ve vás probudí smyslnost a ženskost, které se již nikdy nebudete chtít vzdát. Parfémy Gucci na e-shopu NEIMANMARCUS.COM pořídíte již od 1 650 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.