13/2

Be pink aneb zaostřeno na růžovou

13. února 2016 v 14.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Růžová je typicky ženskou, dokonce dívčí barvou, která je něžnému pohlaví jednoduše velmi blízká. Do růžové se oblékají holčičky již od útlého věku a nutno podotknout, že právě na tuto barvu velice slyší. Málo která holčička miluje jinou barvu více, než onu něžnou a jemnou růžovou. Zatímco v dětském věku je růžová roztomilá, v dospělosti vás příjemně rozzáří, a to nejenom v případě oblečení, ale také líčení. Zaměřte se na růžovou kosmetiku a buďte jednoduše pink!

Každá žena by měla vlastnit svoji kosmetickou taštičku, do které uloží všechny možné osobní věci od šminek až po hygienické potřeby. Takový pomocníček může být i příjemnou dekorací na kosmetickém stolečku a následně by měl působit reprezentativně v každé kabelce a na každé cestě. Obstarejte si kvalitní kožený kousek, který vydrží i nábor šminek a neustálého přenášení a převážení. Co říkáte například na tuto luxusní kosmetickou taštičku značky Tory Burch, kterou seženete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM za 1 648 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

V posledních letech je neuvěřitelně v kurzu takzvané nahé líčení, které je decentní a prakticky neviditelné. Ovšem dosáhnout požadovaného nude odstínu není vůbec snadné, ba naopak potřebujete pomalu školení, aby byl kýžený efekt takový, jaký má být. K nahému líčení vám dopomůže opravdu kvalitní kosmetika. která se příjemně nanáší a navíc vydrží na pleti opravdu po celý den. Skvělou volbou je například tato transparentní, lehce narůžovělá, rtěnka značky Tom Ford, která je hedvábná a přitom krásně hydratuje. Koupit ji můžete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM, a to již za 999 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

O tom, že by měli všichni, bez ohledu na ženské nebo mužské pohlaví, používat vůně, rozhodně není pochyb. Každá žena by si ale měla najít takový parfém, který ji dokonale sedne a přesně bude korespondovat s její povahou, náturou a aktuálním naladěním. Pokud jste jemné duše a nepotrpíte si na nic těžkého, pak je tu právě pro vás překrásná vůně značky Valentino, která podtrhne vaši ženskost a rafinovanost a přitom vám zanechá vaši romantickou duši. Vůně Donna od Valentinou je na e-shopu NORDSTROM.COM k dostání již za 2 280 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Tvářenka je další proprietou, která by ve vaší kosmetické výbavě rozhodně neměla chybět. A proč? Protože pomocí tvářenky můžete doslova čarovat a měnit své rysy k obrazu svému. Správně zvolený odstín vám vytvaruje obličej, zmenší nos a prodlouží lícní kosti. Pokud máte jemný obličej a potřebujete zvýraznit takzvaná jablíčka, neměla by vám chybět růžová tvářenka, pomocí níž váš obličej dostane jemnost a něžnost, kterou požadujete. Obstarejte si například tento kousek z e-shopu NEIMANMARCUS.COM, který se příjemně aplikuje a drží celý den. Cena tvářenky značky Lancome je 935 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.