3/1
TOP 5 tvářenek, které vám budou svědčit

TOP 5 tvářenek, které vám budou svědčit

3. ledna 2016 v 12.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Líčení není žádná věda a většina žen jej bravurně zvládá. nemusíte absolvovat žádný vizážistický kurz, abyste si byly schopny nanést podkladový make up, zafixovat jej kompaktním pudrem, nanést bezbarvý oční stín a řasy natřít vrstvou maskary. Na co však ženy často zapomínají nebo to nemají příliš odvahy používat, jsou tvářenky a bronzery. Díky těmto výrobkům však můžete se svým obličejem doslova čarovat. Po nanesení make upu a pudru je pleť často bledá, bez života a tak trochu mdlá. Jakmile se na tvářích objeví jemný poprašek barvy, rázem budete svěží a s jiskrou. A pokud si vyberete kvalitní produkt, bude práce s tvářenkou hračkou, kterou zvládne opravdu každý.

Tvářenka pro začátečnice

Začít používat tvářenku chce samozřejmě trochu odvahy, obzvláště v případě, že jste ji doposud nenosily a neumíte s jejím nanášením příliš zacházet. Než se tedy vrhnete do výrazných odstínu a stínování, vyberte si jemný neutrální odstín, který je přirozený a hodí se jak pro brunetku, tak pro blondýnku nebo zrzku. Skvělou volbou je tato tvářenka od Nars, kterou koupíte na e-shopu BARNEYS.COM za 745 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Blond záležitost

Fakt, že je někdo blondýnka ještě neznamená, že si nemůže dovolit tlumenější odstíny nebo naopak nosit výhradně růžové tóny. Pokud ale patříte ke světlejším typům s alabastrovou pletí a velmi modrými oči, pak vyzkoušejte tuto perleťovou novinku značky Bobbo Brown. Tvářenka jemně kryje a pleti dodá požadovanou svěžest. Cena produktu je na e-shopu BARNEYS.COM 1 145 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Barvičky pro hnědoočky

Pouze barva vlasů a pleti není rozhodující, věnovat byste měly pozornost také svým očím, se kterými musí tvářenka ladit. Samozřejmě, že v případě modrých a zelených nebudete ladit tváře do těchto odstínů, ale pokud máte k tmavým vlasům i tmavé oči, pak by tváře měly mít teplejší odstín. Vyzkoušejte tuto tvářenku značky Nars, která vám umožní mísením barev volit intenzitu. Cena je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 120 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Tvářičky jako broskvičky

Pakliže tápete, který odstín je právě pro vás nejvhodnější, máte dvě možnosti. Buď budete věřit svému instinktu a vkusu a vyberete si odstín, který se vám zalíbí na první pohled a sedne vám nebo sáhnete po broskvové barvě, jež je skvělou neutrální volbou a hodí se jak do teplejších dní, tak do studeného ročního období kterými jsou podzim a zima. Tvářenka v bronzovém odstínu značky Channel navíc obsahuje vyživující minerály a pleti proto skvěle svědčí. Cena produktu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 120 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Bronzové pohlazení

Za zmínku rozhodně stojí také bronzery, které jsou velmi vděčnými vymoženostmi. Kvalitní bronzer totiž pleti propůjčí přirozené opálení i v dobách, kdy je ještě sluncem nepolíbena. Blíží se jaro, vy odhazujete teplé svršky, ale vaše pokožka je bledá a bez života? Pak sáhněte po bronzeru, kterým můžete vkusně poprášit kontury obličeje, dekolt a krk anebo jím vytvarovat smyslné lícní kosti. Tento kousek od The Balm zakoupíte na e-shopu LIPSY.CO.UK za 550 korun.

Autor: LIPSY.CO.UK

Autor: LIPSY.CO.UK

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.