18/12
Povánoční slevy - využijte je k nákupu kosmetiky

Povánoční slevy - využijte je k nákupu kosmetiky

18. prosince 2015 v 18.00 , Parfémy , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Před Vánoci každý blázní a shání pro své nejbližší jen to nejlepší. Ve snaze najít opravdové skvosty a unikáty mnohdy utratíte desítky tisíc korun a nutno podotknout, že zpravidla nenakupujete v akcích, ba naopak pořizujete dražší kousky, které by si vaši blízcí nekoupili. Tohoto faktu jsou si obchodní domy a prodejci jakožto takoví plně vědomi, proto slevy nepřicházejí v úvahu. Kdy se ale naopak můžete na výprodeje těšit, jsou dny nadcházející bezprostředně po svátcích. Již 27. prosince se nákupní centra zahrnou slevovými letáky a vouchery a stejně jsou na tom i internetové obchody. Využijte povánočního období a nakupujte ve slevách vše, co vás jinak stojí spousty peněz. Skvělou volbou je například kosmetika, a to ideálně v celých setech.

Vůně do zásoby

Parfémy, dámy řekněte, která může s klidným svědomím tvrdit, že ho vlastně vůbec nepotřebuje. Vůně jsou základem každého toaletního stolku a jakmile „kápnete“ na tu správnou, měli byste se ji zuby nehty držet, neboť vám dodá na sebevědomí a sexappealu. Novinkou, která je hitem posledních několik sezón, je podmanivá vůně Si od Giorgio Armani. Využijte slevy na e-shopu NORDSTROM.COM a pořiďte si rovnou sadu parfému, tělového mléka a dávkovače na vůni se slevou až 45 procent.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Rty k zulíbání

Pokožka rtů je nejjemnější na celém těle, proto byste o ni měli pečovat se vší láskou a ještě více, než o pleť obličeje. Spousta lidí věnuje pozornost peelingu na obličej, který zbavuje nečistot a odumřelých kožních buněk, nezapomíná na hydrataci a také na pravidelné návštěvy kosmetičky. Proč se ale stejně intenzivně nevěnujete i péči o rty? Využijte výhodných akcí na e-shopu NORDSTROM.COM a obstarejte si peeling na rty, ke kterému dostanete druhý jiné vůně zdarma. Vaše rty budou jemné, hebké a naprosto k zulíbání.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Doplňte zásoby

Málo která žena si vystačí jen s podkladovým make upem a leskem na rty, většina používá také pudr, korektor, řasenku a mnoho dalších vymožeností, díky kterým jsou ženy prostě krásnější a sebejistější. Díky povánočním slevám můžete výhodně doplnit své zásoby anebo si nakoupit luxusnější kosmetiku, na kterou běžně nemáte tolik peněz nebo do ni nechcete investovat. Co říkáte například na sadu od značky Yves Saint Laurent, kde najdete skvělou prodlužující řasenku, korektor na nedokonalosti a tekutou rtěnku? Vše a mnohem více najdete za super ceny na e-shopu NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Nezapomeňte na vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou doménou každé ženy, nicméně ne každý se může pyšnit bujnou hřívou jako z reklamy. Nicméně v 21. století lze každou nedokonalost napravit a stejně tak, jako použijete sérum na vrásky nebo korektor na pupínky, mohou i vlasy získat lesk, pružnost a objem. Pořiďte si regenerační řadu na vlasy od značky Marocannoil moisture, a to ideálně v sadě s šamponem, kondicionérem a olejíčkem na suché konečky. Vše najdete na e-shopu THEHUT.COM za skvělých 605 korun.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.