25/11
5 listopadových novinek do vaší kosmetické taštičky

5 listopadových novinek do vaší kosmetické taštičky

25. listopadu 2015 v 12.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetická výbava je něco, bez čeho se většina žen neobejde. Některé používají základní kousky jako je denní a noční krém, tonikum či odličovací mléko, podkladový make up, řasenku a balzám na rty. Jiné dámy preferují trochu hlubší péči o pokožku a také více apelují na dekorativní kosmetiku, kde nesmí chybět aktuální módní trendy, které se neustále mění a vyvíjí. Je líčení každodenní součástí vašeho outfitu a nedokážete si bez kvalitní rtěnky představit svůj den? Pak by vám tyto novinky v kosmetické taštičce rozhodně neměly chybět.

Paletka stínů pro den i noc *************­**************¨ Řasenka by na oko nikdy neměla přijít jen tak, neboť by působila neupraveným dojmem. Oční víčko je velmi tenké a obvykle jej zdobí červené žilky a často i nepěkné nafialovělé zabarvení. Obzvláště v podzimních a zimních dnech, kdy nepřijdete do kontaktu se sluníčkem, které by opalovalo, je třeba myslet i na podklad. Pro všechny případy je tu proto tato skvělá paletka očních stínů, kterou lze používat na běžný den i na party. Cena se na e-shopu NEIMANMARCUS.COM pohybuje okolo 1 905 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Řasenka, co vydrží

Podzimní dny jsou neuvěřitelně nevyzpytatelné a zatímco jeden den svítí sluníčko a je teplo, druhý eden prší nebo dokonce sněží a mrzne. Jak se do takových rozdílů vlastně líčit, abyste vždy vypadali skvěle a nemuseli se obávat o stav vašeho make upu? Obstarejte si voděodolnou řasenku, rterá vydrží i nápor dešťových kapek a přesto ji večer během vteřiny odlíčíte. Řasenka Tom Ford vás na e-shopu NEIMANMARCUS.COM bude stát 1 220 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Pro jemné a hebké rty

Změny počasí jsou pro Česko republiku naprosto typické a jestli něčemu opravdu neprospívají, pak je to pokožka a obzvláště na obličeje. Na podzim a v zimě se zpravidla vysouší a nejvíce pak trpí rty, které mají pokožku neuvěřitelně citlivou a choulostivou. Jak se vypořádat se šupinkami a odumřelými kožními buňkami na ústech? Obstarejte si peeling pro rty, díky kterému budou zase jemné a hebké na dotek. Cena voňavého peelingu je na e-shopu NORDSTROM.COM 610 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Líčení jako v salonu

Na doporučení vizážistky a stylistů jste si nakoupili spousty drahých výrobků a luxusní kosmetiky, ale výsledný efekt vašeho domácího snažení rozhodně není takový, jako když jste byli v rukou profesionálů? Chyba může být například v aplikaci produktů. Aby byl make up naprosto precizní, nesmí vám chybět sady štětečků, které vám k vytouženému cíli pomohou. Tuto sadu koupíte na e-shopu WALKTRENDY.COM za příjemných 330 korun.

Autor: WALKTRENDY.COM

Autor: WALKTRENDY.COM

Rudé nebo vínová?

Rudé rty se staly opět hitem loňského roku, kdy jimi musela disponovat naprosto každá dáma, která se alespoň trochu zajímá o módní svět. Letošní podzim se ale nese na vlně vínové barvy, proto odložte červené rtěnky a vsaďte na trendy a extrémně sexy vínovou. Cena této luxusní rtěnky je na e-shopu NET-A-PORTER.COM 755 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Autor: NET-A-PORTER.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.