19/11
Podzimní rtěnky, které musíte mít

Podzimní rtěnky, které musíte mít

19. listopadu 2015 v 15.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Rty, ať už plné, úzké, baculaté, jemné, tmavé nebo světlé, no zkrátka jakékoliv, vždy by měly být vidět a především se stát součástí make upu. Spousta žen, které se dennodenně líčí nejenom do zaměstnání, ale také do města nebo na jakoukoliv schůzku, na rty prostě zapomíná. Pěstěný podklad, tvářenka a nalíčené řasy nebudou nikdy působit kompletně, pokud nepoužijete také tu správnou rtěnku. Nezáleží na tom, zda si potrpíte na výrazné odstíny nebo preferujete ty nenápadné, nosí se aktuálně všechny a tady je top 5 produktů, které na podzim prostě musíte mít.

Podzim na spoustu lidí působí mdlým a nudným dojmem, nicméně opak je pravdou. Vedle typických podzimních odstínů jako je hnědá, béžová, okrová nebo oranžová je zde řada dalších, které se dokonale hodí k oněm nudným barvám jako je šedá nebo klasická černá. Hitem letošního podzimu jsou fialové rtěnky, které zvýrazní jemné líčení a jsou naprosto skvělé nejenom na party, ale i na běžné denní nošení. Tento kousek vás na e-shopu NET-A-PORTER.COM přijde na 589 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Autor: NET-A-PORTER.COM

Jestli některá značka naprosto dokonale rozumí módě a především pak kvalitní kosmetice, pak je to rozhodně Channel, který se nespletl ani tentokrát. Matné rtěnky jsou trefou do černého a ty, které mají kouřové a lehce našedlé odstíny přímo volají po nošení ve dne v noci. Obstarejte si tento sametový kousek na e-shopu NEIMANMARCUS.COM a zaplatíte 899 korun, namísto tradičních 1 050.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

U Channelu přeci jen ještě chvíli zůstaneme, neboť jeho letošní podzimní kolekce rtěnek je doslova impozantní. Zatímco v loňském roce byly in korálové a rudé barvy, letos jsou v kurzu matnější verze klasických rtěnek. Pakliže se bojíte příliš výrazných odstínu a ideálně byste splynuli s davem, pak vám výborně sedne tento kousek v růžovém tónu, který rtům propůjčí velmi krásný a hebký vzhled. Rtěnka je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM opět k dostání za 899 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Co se kosmetických vymožeností týče, zde obvykle platí klasická rovnice, čím dražší výrobek tím kvalitnější. Nicméně ne vždy tomu tak musí být a abyste neřekli, že si musíte zákonitě koupit jen ty nejdražší rtěnky, je tu také pár kousků, které jsou levnější a přesto výborné. Řeč je například o dostupné značně Maybelline, jejíž výrobky seženete prakticky každé drogerii nebo parfumerii v ČR. Pakliže nevíte, jakou rtěnku zvolit, vsaďte na tělový odstín, který je rovněž aktuálním podzimním trendem.

Autor: THEHUT.COM

Autor: THEHUT.COM

Zapomenout bychom samozřejmě neměli ani na tekuté rtěnky, které sice již nejsou tolik aktuální jako matné varianty, ale i přesto mají v líčení a kosmetice své stálé místo. Hodí se například na party, kde potřebujete, aby rtěnka dlouho vydržela. Nebojte se například hnědých odstínů, které skvěle ladí s přírodními podzimními barvami. Tekutou rtěnku značky Bourjois koupíte taktéž na e-shopu THEHUT.COM, a to již za 315 korun.

Autor: THEHUT.COM

Autor: THEHUT.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.