29/10
Hýčkejte své tělo těmito podzimními novinkami

Hýčkejte své tělo těmito podzimními novinkami

29. října 2015 v 12.00, Kosmetické pomůcky, Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Ne nadarmo se říká, že ke krása pomíjivá a že ji v mnoha ohledech můžete ovlivnit. Pravdou je, že se narodíte s určitou genetickou výbavou, nicméně existuje nespočet „fíglů“, díky kterým budete nejenom krásnější, ale také spokojenější. Řeč není o drastických metodách v podobě plastických operací, které by z vás udělali jinou osobu, ale o kosmetických vymoženostech, které vám propůjčí krásnou pleť a sametově jemnou pokožku. Inspirujte se podzimními novinkami a hýčkejte své tělo každý den.

Hydratujte do hloubky

Pokožka celého těla neuvěřitelně trpí vlivem všech změn, kterým se bohužel nikdo nevyhne. Jakmile se léto promění v zimu a opačně, kůže začne šupinatět, vysychat, často praskat a projevovat nejrůznější známky intolerance. Proto byste s ní měli zacházet v rukavičkách a dopřát ji opravdu kvalitní a prvotřídní péči. Ti ji zajistí například toto hluboce hydratační tělové mléko značky Bobbi Brown, které je v dostání jednak ve stejnojmenných obchodech nebo na e-shopu BARNEYS.COM, a to již za 935 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Nebojte se peelingu

Jistě každá žena touží po hebké a jemné pokožce, která naprosto uchvátí nejednoho muže. Kůže se neustále mění a také se zbavuje odumřelých kožních buněk. Pakliže si tohoto faktoru nijak nevšímáte, máte pokožku pravděpodobně matnou, suchou, drsnější a možná i se spoustou pupínků a jiných nevzhledných nedokonalostí. Obstarejte si proto kvalitní peelingový gel nebo sprchový balzám a tělo jím pravidelně obrušujte. Výsledkem bude hladká pokožka bez jediné chybičky. Pořiďte si například novinku značky Fresh, kterou koupíte na e-shopu NORDSTROM.COM za super cenu 245 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Provoňte celé tělo

Pokožka každého člověka má svůj charakteristický zápach, nicméně ten nemusí vonět každému a navíc může svoji vůni neustále měnit. Stejně tak, jako si lidé zvykli používat parfémy a nejrůznější toaletní vody, existují také parfemovaná tělová mléka, která provoní celé tělo a navíc mu dodají svěžest a jemnost na celý den. Milujete značku Chanel a nedáte dopustit na parfém číslo 5? Pak si k němu pořiďte také smyslné tělové mléko, které na e-shopu NEIMANMARCUS.COM seženete nyní se slevou, a to již za 1 233 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Máslo nejen do kuchyně

Máslo většině v lednici jistě nechybí, proč jej ale nepoužíváte se stejnou pravidelností také v koupelně? Tělová másla mají obdobné vlastnosti jako ta kuchyňská, a to, že jsou mastná a příjemně se nanáší. Pokud máte pokožku velmi suchou, až drsnou na dotek, nemělo by vám chybět kakaové máslo, které kůži krásně vyživí a navíc provoní kakaem. Cena kakaového másla značky Fresh je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 105 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.