19/10
5 top produktů na denní líčení

5 top produktů na denní líčení

19. října 2015 v 18.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Na každé ženě by měla vyniknout její přirozená krása, nicméně málo kdo si dnes může dovolit vyrazit do města nebo do práce bez make-upu a zcela natural. Nic se nemá přehánět, ale trocha líčení neuškodí, ba naopak vám mnoho produktů pomůže zamaskovat nebo dokonce odstranit vady, vykreslit hezčí ústa, sympatičtější obočí a neuvěřitelně dlouhé řasy.Nemáte ponětí, jaké produkty pro běžný make up vlastnit anebo si chcete obstarat nějaké novinky? Pak se podívejte na těchto 5 „malovátek“, která jsou cenově dostupná a navíc skvostná.

Vymalujte si víčka

Oční stíny rozhodně nejsou něčím, co by slušelo každému, ba naopak je třeba umět s nimi zacházet, neboť v opačném případě může být výsledný efekt neuvěřitelně směšný. Pakliže nepreferujete kouřové líčení a nedokážete si se stíny pohrát, obstarejte si tuto základní paletku přírodních odstínů, které přirozeně vymalují víčka a jsou pro běžné denní líčení jako stvořená. Kvalitní oční stíny značky Bobbi Brown koupíte na e-shopu NEIMANMARCUS.COM za 1 149 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Rty k zulíbání

Rtěnek, lesků na rty, balzámů, jeleních lujů a podobně není nikdy dost, o tom ví svoje každá milovnice kosmetiky a líčidel. Trendy se neustále mění, a to i v oblasti make upu, proto se není čemu divit, pokud máte ve své výbavě desítky těchto produktů. Vždy je ale dobré vlastnit jeden, poměrně neutrální lesk na rty ve vysoké kvalitě, po kterém sáhnete jak na podzim, tak třeba v létě. Vyzkoušejte tuto exkluzivní novinku od značky Nars, díky které budou vaše rty k zulíbání. Cena lesku na rty je na e-shopu BARNEYS.COM 599 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Nezapomeňte na líčka

Podkladový make up nebo BB krém vám sjednotí pleť, pudr celé zafixuje a zmatní, nicméně ještě je třeba dodat trochu té zdravé barvy na líčka, bez tvářenky se proto neobejdete. V ideálním případě si vyberte neutrální broskvový odstín, který je velmi jemný, takřka nevýrazný a hodí se pro všechny typy, takže bude slušet blondýnce i brunetce. Cena tohoto produktu je na e-shopu BARNEYS.COM příjemných 465 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Pro jemné rty

Jako by pokožka měla být svěží a hladká, bez pupínků a vrásek, měly by být rty jemné a rovněž bez šupinek a povrchových nerovností. Pokud špatně pijete, málo spíte nebo dokonce probdíte celou noc, ani rty nebudou oslnivé. Pro všechny případy mějte proto po ruce hydratační zázračný balzám, který pokožku rtů uzdraví do hloubky a dodá ji potřebnou svěžest a lesk. Balzám na rty Bobbi Brown je ideální volbou. Na e-shopu NORDSTROM.COM vás navíc bude stát 418 korun, což je podstatně méně než v butiku Bobbi Brown.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Maskujte a zmizikujte

Některé make upy umí hotové zázraky a prakticky na počkání a během několika sekund vyzmizikují veškeré nedokonalosti pleti. A přesně takový je i make up a korektor v jednom značky Aesop, který vám jednoduše nesmí chybět. Jeho jemná textura nezatěžuje pokožku a přesto dokáže sjednotit pleť a schovat akné i první vrásky. Cena make upu je na e-shopu BARNEYS.COM 665 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.