23/8
Jak zůstat mladá, svěží a krásná?

Jak zůstat mladá, svěží a krásná?

23. srpna 2013 v 15.30 , Kosmetické pomůcky , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika

Upřímně, která žena by si nepřála dennodenně slýchat komplimenty a dostávat obdivné ohlasy na svou krásu. Dokud je člověk mladý, plný energie a zdraví, štíhlou figuru a hebkou pleť si může udržovat celkem snadno, ovšem fyzická krása je pomíjivá a s postupem času přirozeně uvadá. Pakliže jste celý život holdovaly cigaretám, alkohol vám rovněž nebyl cizí a na zdravou stravu jste si nikdy příliš nepotrpěly, dnes se pravděpodobně ,,pyšníte“ nějakým tím kilogramem navíc a pěknou řádkou hlubokých vrásek. K tomu všemu přičtěte děti, náročné zaměstnání a především stres a důvodů, proč pomalu chřadnete je hned několik. Svým problémům a věku se ale rozhodně poddávat nemusíte, existují totiž metody a ověřené postupy, které vás ponechají půvabnou, jak jen dlouho budete chtít!

Jak ošálit věk?

Ač se módní i kosmetické trendy mění snad ze dne na den, jedno nebylo moderní nikdy – vrásky. Již ve starověku ženy hledaly recept na hedvábně hladkou a jemnou pleť, protože ztráta původních mladistvých kontur, není sexy a žádoucí v žádném věku. Naštěstí žijete v 21. století, které je hluboce nakloněno estetické medicíně, která za poslední roky udělala až neuvěřitelné pokroky. Zbavte se rysů stáří jednou pro vždy a podstupte redukci vrásek pomocí botulotoxinu, který rychle,účinně a bezbolestně dodá vaši tváři opět mladiství vzhled. Další lékařské a kosmetické zákroky žádejte na adrese cosmed.sk.

Pořiďte si kvalitní kosmetiku, autor: naturoPořiďte si kvalitní kosmetiku, autor: naturo

Nezapomeňte na pravidelnou péči!

Když vám bylo dvacet, vaší jedinou kosmetickou výbavou byla Indulona a řasenka a na omytí obličeje vám stačilo obyčejné mýdlo? Pokud toto vaší tehdy mladé pleti vyhovovalo, dnes si s jedním krémem již rozhodně nevystačíte. Žádné injekce a plastické operace nebudou nikdy stoprocentní, pokud do svého zevnějšku nebudete trochu investovat a to hovoříme nejenom o penězích, ale především o čase. Jednou měsíčně si proto dopřejte návštěvu kvalitního kosmetického salonu či dermatologie a svůj sortiment na toaletním stolku rozšiřte o přírodní kosmetiku Sante a nezapomeňte ani na péči o tělo, pro kterou jsou vhodné přípravky Saloos, které nakoupíte zde.

Kvalitní strava a pohyb

Pokud nevlastníte extrémně rychlý metabolismus, nezdravou stravou a absencí pohybu si štíhlé tělo rozhodně neudržíte. Nemusíte se dennodenně mučit ve fitness centrech a provádět činnosti, jež vám jsou proti srsti. Začněte pravidelným stravováním, přidejte dostatek tekutin a takový druh pohybu, který vám bude vyplavovat hormony štěstí a vykouzlí vám přirozený úsměv na rtech.

Zdravá strava je rovněž klíčem k úspěchu, autor: tommerton2010Zdravá strava je rovněž klíčem k úspěchu, autor: tommerton2010

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.