7/5
Kosmetika Lancome: Objevte svou skrytou krásu

Kosmetika Lancome: Objevte svou skrytou krásu

7. května 2010 v 00.00, Dekorativní kosmetika, Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po krásné a zdravé pleti? V tom případě neváhejte, vyzkoušejte kosmetiku Lancome!

Značka Lancome, založená Armandem Petitjeanem, se během své již bezmála sedmdesátileté historie stala synonymem pro krásu a dokonalost, stejně jako růže, která ji reprezentuje. Výrobky Lancome, ať se jedná o parfémy, či kosmetiku, patří mezi klenoty, které svým provedením v mnohém předčí konkurenci. Pokud si zakoupíte jakýkoliv výrobek Lancome, můžete si být jisti kvalitou a mimořádnou péčí, vám věnovanou.

Kosmetika Lancome pečuje o vaši krásu

Kosmetika Lancome, určená pro ženy i muže, s láskou pečuje o vaše zdraví i krásu! Dnes si představíme zejména kosmetiku dekorativní. Dekorativní kosmetika Lancome totiž nabízí svým zákazníkům opravdu komplexní péči. Dekorativní kosmetika Lancome se jemně stará jak o vaši pleť, tak také o rty, řasy a nehty.

Právě v péči o pleť je Lancome špička, nabízí nejen podkladový make-up a make-up pro každý typ a barvu pleti, ale také korektory, luxusní tvářenky a co víc, také speciální sety. Lancome též nabízí i množství kvalitních řasenek a lesků na rty.

Vyzkoušejte například Lancome Dlouhotrvající make-up Teint Idole Ultra SPF 10 Enduringly Divine & Comfortable Make-up, který na vaší tváři vydrží netknutý až po dobu 14 hodin! Díky Lancome Enduringly Divine & Comfortable Make-up bude vzhled vaší pokožky navíc dokonale přirozený. Rozlučte se s nepohodlným make-upem, přivítejte Lancome!

Dodejte svým řasám opravdu přirozený vzhled. Zvýrazněte svůj pohled s Prodlužující a zhušťující řasenkou Lancome Virtuose Black Carat Mascara! Natočte své krásné řasy s řasenkou Lancome Virtuose Black Carat Mascara a dodejte si smyslnost!

Zvýrazněte také své rty a dodejte jim na zářivosti, vyzkoušejte Lancome Lesk na rty Juicy Tubes Ultra Shiny Hydrating Lip Gloss. Váš úsměv bude nezaručeně svůdný, vaše rty navíc dokonale hydratovány.

Zvýrazněte svou přirozenou krásu. Vyzkoušejte kosmetiku Lancome již dnes!

Kosmetika Lancome: Objevte svou skrytou krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lancome Dlouhotrvající make-up Teint Idole Ultra SPF 10 (Enduringly Divine & Comfortable Make-up), 1199 kč

Kosmetika Lancome: Objevte svou skrytou krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lancome Prodlužující a zhušťující řasenka Virtuose (Black Carat Mascara), 799 kč

Kosmetika Lancome: Objevte svou skrytou krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lancome Lesk na rty Juicy Tubes (Ultra Shiny Hydrating Lip Gloss), 599 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.lancome.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.