18/12
Řasenka Lancome: Hypnotizujte pohledem!

Řasenka Lancome: Hypnotizujte pohledem!

18. prosince 2009 v 09.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Lancome, to je především špičková péče prověřená více než šedesátiletou historií a praxí v oboru. Velký důraz na inovaci a výzkum, to jsou pouze dva z hlavních pilířů této značky. Důležitou roli hraje i vědecký přístup ke kráse a zdokonalování stávajících technologií tak, aby si každý z nás připadal krásný. Ano, to vše je Lancome. Krása již nemusí být luxusem, investujte do kvality!

Mimořádná kvalita a péče

Snahu poskytnout vám ty nejkvalitnější výrobky a péči oceníte vždy, když použijete parfém, krém či dekorativní kosmetiku Lancome. Zejména dekorativní kosmetika, konkrétně řasenky Lancome, patří ke špičce mezi výrobky na našem trhu.

Při koupi řasenek Lancome si totiž můžete být stoprocentně jisti kvalitou, záleží pouze a jen na tom, co od řasenky očekáváte, zdali objem, prodloužení či perfektní nadzvednutí řas.

Buďte smyslná, dopřejte si dramatický pohled

Dramatický pohled a fantastický objem řas vám bezesporu poskytne řasenka Fatale Mascara. A nejen to, tato fantastická řasenka Lancome vám totiž pomocí speciálně upraveného aplikátoru se třemi hřebínky řasy také načeše a viditelně zvedne. To vše, pro vaši maximální spokojenost!

Mimořádné prodloužení, a pohled takřka hypnotizují, poté zajistí řasenka Lancome Mascara Hypnose, díky které, jako mávnutím kouzelného proutku, získáte řasy až 6× delší. Unikátní schopnosti této řasenky Lancome spočívají zejména v jejím krémovém složení a jemné textuře obohacené o vitamin B5. I díky tomuto vitaminu se řasy nelepí, B5 je totiž zcela obalí a dokonale oddělí. Tímto ovšem klady řasenky Lancome Mascara Hypnose nekončí, ještě je třeba zmínit revoluční kartáček PowerFULL, který taktéž přispívá k většímu objemu a oddělení řas.

Dalšími řasenkami dostupnými na našem trhu jsou například Lancome Flextencils Mascara či voděodolná Definicils Mascara Waterproof. Všechny tyto řasenky Lancome poskytují vašim řasám maximální možnou péči.

Lancome tedy bezesporu představuje špičkovou kvalitu, a to i díky unikátnímu složení a inovaci výrobků. Zejména řasenky Lancome, poskytují revoluční přístup v péči o oči a řasy, neváhejte a investujte do smyslné krásy a dramatického pohledu vašich očí již dnes.

zdroj: www.lancome.fr, www.krasa.cz, www.5pm.co.uk, www.splendicity.comwww.fashionowy.wordpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.