28/12
Řasenka Astor: Je krásné mít krásné řasy!

Řasenka Astor: Je krásné mít krásné řasy!

28. prosince 2009 v 09.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Značka Astor si za dobu své více než padesátileté existence získala miliony věrných zákaznic a zákazníků po celém světě, a to zejména díky vysoké kvalitě jejích výrobků plynoucí ze špičkového výzkumu a vývoje. Tradice a kvalita ve spojení s inovací, ano, to je Astor.

Řasenky Astor, nesoucí hned několik prvenství, od hřebínkového kartáčku po revoluční složení obohacené o vlákno Lycra, jsou ideální volbou každé ženy toužící po dramatickém pohledu a dokonale krásných řasách. Kvalita, cenová dostupnost a neuvěřitelně snadná aplikace, to jsou řasenky Astor!

Úžasný objem

Toužíte po větším a dlouhotrvajícím objemu řas? V tom případě neváhejte, vyzkoušejte řasenku Astor Volumetrix! Výjimečnost této řasenky spočívá zejména v jejím unikátním kartáčkovém aplikátoru. Ten je vyzbrojen hned třemi řadami jemných zoubků, které zachytí a oddělí každou vaši řasu zvlášť tak, že výsledek je naprosto dokonalý! Vaše řasy jsou odděleny, jejich povrch je hladký, bez jakýchkoliv žmolků či náznaku drolení barvy. Samotný objem je pak zajištěn zejména díky revolučnímu složení s mikro-perličkami.

Neuvěřitelný a až desetkrát větší objem řas získáte s řasenkou Astor Ultra Volume Air Max. Ultra Volume Air Max obohacená o exkluzivní technologii Anti-Gravity poskytne vašim řasám maximální možný objem, a to bez zatížení, zažijte až dvakrát lehčí pocit řas! A nejen to, tato unikátní maxi objemová řasenka vaše řasy také dokonale natočí. Dopřejte si komfort.

Dokonalý tvar

Husté, natočené a neuvěřitelně smyslné řasy jsou již dnes na dosah! Můžete je mít s řasenkou Astor Volume Diva. Dramatický pohled, jenž je dosažen pomocí revolučního kartáčku DivaSoft, vám dodá jiskru. Při aplikaci řasenky Volume Diva je objemu dosaženo takřka okamžitě. Kartáček DivaSoft je totiž revoluční zejména díky dvěma podélným drážkám zachycujícím barvu a dlouhým štětinkám. Vaše řasy budou vyživeny a vy budete zářit!

Řasenky Astor jsou jasnou volbou všech žen, toužících po dokonale krásných a vyživených řasách. Špičková technologie ve spojení s maximálním komfortem je zárukou vaší spokojenosti.

Řasenka Astor: Je krásné mít krásné řasy! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Astor, Řasenka s kartáčkovým aplikátorem Volumetrix, 149 kč

Řasenka Astor: Je krásné mít krásné řasy! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Astor, Řasenka s okamžitým zvětšením objemu Air Max Speed, 179 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.thehealthies.com, www.glossy-kiss.blogspot.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.