22/1
Oční krémy Estée Lauder: Rozzařte svůj unavený pohled!

Oční krémy Estée Lauder: Rozzařte svůj unavený pohled!

22. ledna 2010 v 00.00, Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Velmi citlivá pleť kolem očí vyžaduje neustálou péči. Drobné váčky, vrásky a kruhy pod očima jsou rozhodně důvodem pořídit si kvalitní oční krém, nicméně i pokud těmito problémy netrpíte, pleť kolem očí je třeba denně hydratovat a vyživovat. Vyzkoušejte oční krémy Estée Lauder a rozzařte svůj pohled!

Vyzkoušejte například zjemňující oční gel-krém Estée Lauder Multi-Level Moisture Eye Gel Creme z řady Hydra Complete a zažijte pocit nekonečné hydratace díky jedinečné technologii Hydra- Insulation v kombinaci s bio- vodou bohatou na minerály. Krom hydratace pak dopřejte své citlivé pleti i svěžest, Multi-Level Moisture Eye Gel Creme úspěšně vyhlazuje jemné a suché linky a odstraňuje suché odumřelé buňky, čímž citlivou pleť kolem očí revitalizuje. Redukujte! Dejte sbohem viditelným otokům vaší pleti a nechte své oči konečně odpočinout.

Toužíte po zářivém a mladistvějším vzhledu? Rozjasněte svůj pohled s energickým očním krémem Resilience Lift Extreme Eye! Resilience Lift Extreme Eye je přednostně určen zejména pro pleť ve středním věku, působí totiž cíleně a efektivně proti známkám stárnutí tak, že zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce.

Jak na pleť? Čtěte!

Chybí vaší pleti energie? V tom případě je Resilience Lift Extreme Eye tou správnou volbou, vaší citlivé pleti dodá totiž nejen tolik žádanou energii, ale i potřebnou vláhu. Vnější vlivy a stres vás již neohrozí, vás pohled bude jiskrný a mladistvý.

Trápí vás neustálé otoky a kruhy pod očima? Je vaše pleť kolem očí přecitlivělá? V tom případě vyzkoušejte jemný oční krém Estée Lauder Special Eye Creme z řady Vérité, jež velmi účinně uvolňuje, zklidňuje a hydratuje citlivou pleť kolem očí. Díky jedinečnému hypoalergennímu složení, absenci alkoholu, emulgátorů a parfemací totiž dochází k eliminaci podráždění pleti. Zmiňované otoky zmizí po použití Special Eye Creme stejně rychle jako kruhy pod očima a jemné vrásky. Special Eye Creme je velmi vhodný pro citlivou pleť i díky tomu, že je dermatologicky a oftalmologicky testován.

Neváhejte a dopřejte citlivé pleti kolem očí tolik žádanou péči, vyzkoušejte oční krémy Estée Lauder!

Oční krémy Estée Lauder: Rozzařte svůj unavený pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Estée Lauderm, Hydratační oční krém Hydra Complete (Multi-Level Moisture Eye Gel Creme), 1199 kč

Oční krémy Estée Lauder: Rozzařte svůj unavený pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Estée Lauder, Jemný oční krém pro citlivé oční okolí Vérité (Special Eye Care), 999 kč

Oční krémy Estée Lauder: Rozzařte svůj unavený pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Estée Lauder, Energický oční krém (Resilience Lift Extreme Eye), 1999 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.idnes.cz, www.femail.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.