10/10
Neslíbatelná rtěnka: Luxusně krásné rty po celý den!

Neslíbatelná rtěnka: Luxusně krásné rty po celý den!

10. října 2010 v 23.30, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po stále nalíčených a dokonale krásných rtech? Není nic jednoduššího, pořiďte si neslíbatelnou rtěnku! Neslíbatelná rtěnka je pro ženy v dnešní době nepostradatelným pomocníkem na jejich cestě za krásou, na rtech totiž vydrží opravdu dlouho, často i desítky hodin.

Historie neslíbatelné rtěnky sahá zejména do 90. let minulého století. Nutnost přelíčení rtů byla bez neslíbatelné rtěnky samozřejmostí, nicméně výrobci kosmetiky chtěli ženám od této, často se opakující činnosti, ulevit a dopřát jim komfort dosud nevídaný. Zrodila se nová generace rtěnek, která vydržela nejen ranní kávu, brzký oběd, ale často i večeři bez zmíněného přelíčení.

Jak poznat tu správnou

Rtěnku dělá neslíbatelnou zejména její složení. Neslíbatelná rtěnka je vyráběna především z vosků, olejů a barev; její složení je matné. Trvanlivost neslíbatelné rtěnky na rtech pak zajišťuje jak absence vody, tak také stálé pigmenty v ní obsažené. I díky nim „drží“ neslíbatelná rtěnka na rtech hodiny netknutá.

Existuje celá řada neslíbatelných rtěnek, ale jak si vybrat tu správnou? Je třeba vědět, že kvalitní neslíbatelná rtěnka by měla, krom klasické „zátěže“ v podobě jídla a pití, vydržet i nepříznivé okolní podmínky, tedy jak teplo v parných letních dnech, tak i chlad v zimních měsících.

Jakou značku vybrat

Při výběru neslíbatelné rtěnky je rozhodující nejen její zářivá barva, ale i značka a cena. Mezi ty nejkvalitnější, a navíc cenově velmi dostupné, patří bezesporu neslíbatelné rtěnky Max Factor, které vašim rtům přináší dokonalý komfort bez vysoušení.

Řeč je zejména o rtěnkách řady Max Factor Lipfinity. Neslíbatelné rtěnky Lipfinity totiž fungují dvoufázově. V první fázi je na vaše rty nanášena základní barva obohacená o technologii PermaTone, ta vytváří na rtech pružnou síťku obsahující barevné pigmenty, v druhé fázi je poté nanesena bezbarvá krycí, ochranná vrstva- tzv. top coat. Právě tato ochranná vrstva rty vyhlazuje a dodává jim tolik potřebnou vlhkost. Vaše rty mohou volně dýchat, navíc jsou dokonale krásné!

Kromě rtěnek Max Factor vyzkoušejte také neslíbatelnou rtěnku Rimmel a konkrétně řady Lasting Finish Intense Wear či Infinite Colour. Velmi dobrá je i rtěnka s dlouhotrvajícím efektem Pierre Cardin Rouge Infini Lipstick, dodávající vašim rtům matný či lesklý efekt, navíc obohacená o vitamin E.

Neslíbatelná rtěnka je nepostradatelným pomocníkem vytížené ženy dneška. Komfort, krása a dokonalost, to jsou slova vystihující neslíbatelnou rtěnku. Vyzkoušejte ji již dnes!

Neslíbatelná rtěnka: Luxusně krásné rty po celý den! (http://www.krasnakosmetika.cz)

zdroj: www.maxfaktor.cz, www.ekonomika.idnes.cz, www.mediawebseller.cz, www.dlouhevlasy.cz, www.salon.cz, www.thedailygreen.comwww.dama.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.