28/10
Podzimní rty aneb co teď letí?

Podzimní rty aneb co teď letí?

28. října 2016 v 12.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Podzim s sebou každoročně přináší nespočet atraktivních trendů, které se mohou podobat těm z předchozích let, ale stejně tak mohou být maximálně inovativní a netradiční. Trendy se pochopitelné promítají nejenom do módy, ale také do líčení a vzhledu celkového a pakliže jdete s dobou a módu sledujete, neměly by vám tyto aktuality uniknout. Vsaďte v říjnu na podzimní make up a pořiďte si rtěnky, díky kterým budete femme fatale každého večírku, kanceláře i městské ulice.

Nude odstíny se nosí již mnoho let a proto by ve vašem toaletním stolku neměly chybět. Letošním trende je vínová a bordo v mnoha variantách, a to také v líčení. Obstarejte si stylovou nude rtěnku ve fialovém nádechu, která se dokonale hodí k podzimním barvám jako je hořčicová žlutá, okrová nebo béžová a šedá. Skvělou volbou je například matná rtěnka značky Yves Saint Laurent, kterou seženete na e-shopu BARNEYS.COM za 915 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Kdo by to byl řekl, že bude na podzim moderní výrazná oranžový barva? Letos tomu tak opravdu je a vy byste se na oranžovou měli zaměřit. tato barva nesluší všem, nicméně pokud jste tmavší typ, pak vám oranžová ve všech odstínech dokonale padne. Co říkáte například na dlouhotrvající tekutou rtěnku Givenchy, jež vydrží na rtech opravdu celý den? Pořídíte ji na e-shopu BARNEYS.COM za skvělých 712 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Co by měla každá žena vlastnit, je každopádně kvalitní červená rtěnka, jež nikdy nemůže vyjít z módy. Obzvláště v chladných podzimních a zimních dnech je červená barva skvělou variantou. Chybí vám prvotřídní červená rtěnka krémové konzistence, co se hodí na běžné denní i večerní líčení? Pak je tu přesně pro vás tento kousek značky Armani. Rtěnku seženete na e-shopu BARNEYS.COM za 920 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Vínová je typickou barvou podzimu a spatřit ji můžete nejenom na stromech a květinách, ale také v ulicích města a ve výlohách snad všech módních butiků. Proto by vínová kosmetika neměla chybět ve vaší výbavě a pokud ji budete používat přes den i večer rozhodně v líčení nešlápnete vedle. Kvalitní dlouhotrvající vínové rtěnky v sexy matných i lesklých odstínech seženete na e-shopu NET-A-PORTER.COM již od 599 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COMAutor: NET-A-PORTER.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.