25/10
L’Oréal Paris: Jednička v oblasti kosmetiky / kosmetika Loreal

L’Oréal Paris: Jednička v oblasti kosmetiky / kosmetika Loreal

25. října 2010 v 23.31 , Dekorativní kosmetika , Hubnutí a celulitida , Kosmetika pro děti , Kosmetika pro muže , Ochrana proti slunci , Parfémy , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Francouzská značka L’Oréal Paris patří mezi největší výrobce kosmetiky na světě a jako taková je vyhledávaná ve více než sto padesáti zemích. A třebaže si je tohoto svého výsadního postavení vědoma, rozhodně neusíná na vavřínech. Neustálý vědecký výzkum, zaměřený i na ty sebemenší detaily, jsou zárukou pokroku, který je šetrný nejen k vašim vlasům, pleti a kůži, ale zároveň i k vaší peněžence a životnímu prostředí.

Kosmetika Loreal

Společnost L’Oréal založil v roce 1909 mladý chemik a nadšený podnikatel s talentem od přírody Eugène Schueller, pařížský rodák, který o dva roky dříve přišel s revoluční formulí na barvení vlasů. Od původního úspěchu, kdy se Schueller stal výhradním dodavatelem kadeřníků v hlavní městě Francie už pak byl jen krůček k tomu, aby se jeho společnost stala hvězdou na domácím trhu a ten pak samozřejmě překročila. Heslem se stalo: „Chopit se nových příležitostí.“ Již v padesátých letech se společnost L'Oréal Paris začala mezinárodně rozrůstat. K tomu se váže také fakt, že tehdy už disponovala L’Oréal více než stovkou vědců, přičemž k dnešnímu dni se jejich počet pohybuje kolem dvou tisíc.

Vědeckému výzkumu je ostatně v L'Oréal věnována velmi důkladná pozornost. Posledních deset let se jasně nese v duchu práce Centra pokrokového vědeckého výzkumu v Aulnay-sous-Bois, které na trh uvedlo velké množství unikátních surovin pro kosmetiku L’Oréal. K práci chemiků, biofyziků, lékařů, farmakologů a inženýrů patří jak zkoumání kůže, tak vlasů. Ostatně jedním z důležitých objevů je vynález umělé kůže, která simuluje lidskou pokožku, a tak upouští od testování na zvířatech.

Vlasová kosmetika Loreal

V současnosti tvoří sortiment L’Oréal opravdu pestrou paletu výrobků. Vedle vlasové kosmetiky, u které zůstávají v L‘Oréal Paris věrni po celou dobu a nadále jen těžko hledají konkurenci, jsou to různá odvětví od kosmetiky, péči o pleťpéči o kůži přes opalovací krémy a make-up až po parfémy. Z této široké nabídky si vybere opravdu každý, muž, žena i děti.

Následující přehlídka výrobků značky L’Oréal čerpá ze stránek Krása.cz, která je považována za jednoho z nejlépe zásobených prodejců v oblasti kosmetiky v Česku.


L'Oréal Paris, barva na vlasy Excellence, 199 Kč


L'Oréal Paris, pěnivý peelingový krém Derma Genesis, 159 Kč


L'Oréal Paris, matující make-up Mat Cashmere, 399 Kč


L'Oréal Paris, denní krém pro zralou pleť Age Re-Perfect Pro Calcium, 417 Kč


L'Oréal Paris, lesk na rty Glam Shine Diamant, 189 Kč


L'Oréal Paris, řasenka pro maximální objem řas Volume Shocking 2×6ml, 369 Kč

zdroj: http://www.loreal.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.