23/5
Nakupujte stylově a za bezkonkurenční ceny!

Nakupujte stylově a za bezkonkurenční ceny!

23. května 2012 v 10.30 , Módní trendy , Parfémy

Móda je v době 21. století součástí snad každého odvětví a ovlivňuje nás víc, než bychom čekali. Faktem je, že módní trendy najdeme na každém rohu, ať už v metru potkáme ,,vystajlovaného týpka“, vkročíme do přepychového butiku a nebo otevřeme náš oblíbený časopis – všude módní výstřelky, kterým se lze jen horko těžko ubránit. I kdybychom se rozhodli, že se naše životy budou ubírat ryze skromným směrem a luxusní boty nám nic neříkají, nátlaku okolí budeme čelit den co den. Oblečení totiž není jenom prostředek k zahalení našich intimních partií, jako tomu bylo v Pravěku, prozrazuje o nás , zcela nevědomky, nespočet vlastností od výstřednosti, přes sebevědomí až po celkový pohled na svět. Věděli jste, že zvolená barva oděvu vypovídá o naší aktuální náladě? Ano, až takovou mocí se móda může pyšnit.

Jistojistě jste si také všimli, že oblečení poukazuje na životní styl a bohužel či bohudík, rozděluje jedince do pomyslných vrstev. Tento oděvní kastovní řád vznikl již ve Starověku, kdy se obyčejným, lehkým hábitem oblékali otroci a honosné šaty, se spoustou šperků poukazovaly na faraona a jeho drahou choť. I dnes je tomu tak, že se ta nejvyšší vrstva, neboli smetánka obklopuje kabelkami za desítky tisíc, předraženými parfémy a potrpí si také na diamantové šperky, avšak doba je již o dost ,,milejší“ a móda rozmanitější, proto se téměř každý člověk může obléknout moderně a stylově za velice nízké ceny. Patříte-li ke klasické střední vrstvě a nepotřebujete těžce vydělané peníze rozhazovat za zbytečnosti, ušetřete co se dá a přitom si dopřejte skříň plnou nových kousků za pár kaček…

Toužíte si zoufale a bezmezně pořídit pravé kožené boty, ale několikatisícové bankovky je vám zkrátka líto? Nezoufejte, neboť je zde řešení. Zapomeňte na výkladní skříně obuvnictví a butiků, udělejte si příjemné odpoledne sama pro sebe v prostředí vašeho útulného domova a zabrouzdejte na internetové stránky. Na nich vyhledáte nespočet bazarových modelů, které však vypadají jako nové, vyzkoušejte miliony zákazníků ověřené servery a objednejte si zboží vašich snů až za poloviční ceny. Během vašich online nákupů narazíte také například na velkoobchod kabelky, ani této nabídce se nevyhýbejte. Skvělým tipem jsou také nejrůznější stránky na facebooku, kde se obvykle moderní slečny zbavují kusů oblečení, které by se zrovna vám mohly skvěle hodit. Nefandíte-li ,,webovkám“, projděte se do města a zkuste kouzlo zapadlého secondhandu s dovozem prvotřídního anglického zboží, jenž je bez chybičky, přesto nošené. Nejenom, že budete originál, ale hlavně za pár korun. Tak hurá s pětistovkou na nákupy!

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.