7/10
Oční stíny Dior: Zahalte svá víčka barvou luxusu!

Oční stíny Dior: Zahalte svá víčka barvou luxusu!

7. října 2010 v 23.30, Dekorativní kosmetika, Módní trendy

Sponzorované odkazy

Dior není jen obyčejný název značky, je to jméno pařížské legendy známé po celém světě. Mnoho lidí si pod tímto pojmem jako první vybaví luxus a dokonalou eleganci. Tento člověk dokázal mnohé nejen ve světě módy, ale i kosmetice a parfémech. Žena, která začne používat značku Dior, se pak většinou stává jeho věrnou zákaznicí na celý život. Není se čemu divit, když najdete dokonalost, proč hledat dál?

Dnes máte možnost prohlédnout si některé z jejich dokonalých očních stínů. Našli jsme pro Vás možnost, jak si objednat některé z těchto jedinečných kousků na českém internetu. Pokud se značkou Dior ještě nemáte zkušenosti, nezůstávejte jen u očních stínů a vyzkoušejte i některý ze široké škály jejich parfémů.

Mono oční stíny

Jako první je tady pro vás klenot v tmavě modré kazetce s reliéfem. V kazetce se skrývá luxusní mono oční stín. Poskytuje pohodlí a jednoduchost při nanášení očních stínů. To, že vydrží celý den je u značky Dior bráno jako samozřejmost. Do kabelky tedy stačí přidat jen tu barvu, která u vás v danou chvíli vede.

Paletka profesionálů

V dnešní uspěchané době má málokterá žena čas na to, aby si zašla před prací k profesionálům, kteří ji nalíčí. Dior to ví! Proto přišel s paletkou 5 colours, která kombinuje pět různých textur. Můžete na ni najít nejsvětlejší odstín, který sjednocuje a rozjasňuje, dále čistou barvu, která dostává intenzitu, či tmavší stín, který svým saténovým efektem dodává hloubku tvaru, rozjasňující třpyt pro vytvoření lesku a nakonec linku pro zvýraznění očí.

Oční stíny Dior: Zahalte svá víčka barvou luxusu! (http://www.krasnakosmetika.cz)
DIOR Mono oční stíny (1 Couleur) 2 g, 689 Kč

Oční stíny Dior: Zahalte svá víčka barvou luxusu! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior Paleta s očními stíny (5 Couleurs) 6 g, 1289 Kč

Zajímalo by Vás kde nakoupíte produkty značky Dior? Zkuste hledat na značku Dior na www.mapaobchodu.cz.

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.