10/2
Oční stíny Christian Dior: Zahalte svá víčka do luxusu

Oční stíny Christian Dior: Zahalte svá víčka do luxusu

10. února 2012 v 13.00, Dekorativní kosmetika, Módní trendy

Sponzorované odkazy

Buďte luxusně krásná, získejte smyslný pohled s očními stíny Dior!

Značka Dior se během své více než stoleté existence stala synonymem pro luxusní krásu a eleganci. Po parfémech i kosmetice Christian Dior touží miliony žen po celém světě. Jejich jméno totiž značí mimořádnou kvalitu! Pokud tedy toužíte po sametově hebkých a neskutečně lehkých očních stínech, vaše hledání je u konce.

Buďte i vy další spokojenou zákaznicí značky Dior, zahalte svá víčka do luxusu. Již nikdy nebudete toužit po ničem jiném. Oční stíny Dior vás beznadějně okouzlí!

Vyberte si svůj Dior

Oční stíny Christian Dior jsou lehké jako pírko. Jejich aplikace je navíc neskutečně snadná. Vyberte si i vy z vysoce módních odstínů Christian Dior! Dnes vám představíme ty nejkrásnější a nejlepší z nich.

První z nich se skrývají v tmavě modré kazetce s reliéfem, představujeme vám oční stíny Dior 1 Couleur mono oční stíny. Dior 1 Couleur jsou dostupné hned v pěti krásných odstínech, které jsou buď matné, třpytivé či perleťové. Barva vašich očí bude dokonale zvýrazněna!

V bílé kožené kazetce poté najdete paletku make-upu Dior Flight Pink Escapade. Uvnitř se skrývají a na líčení čekají tři třpytivé pastelové stíny v růžové barvě. Rozhodně neváhejte a pořiďte si tuto luxusní bílou kazetku. Použití Dior Flight Pink Escapade je totiž opravdu univerzální. Do luxusu tak můžete zahalit nejen svá víčka, ale také tváře a rty. S Dior Flight Pink Escapade vám nikdo neodolá!

Jako poslední si představíme vůbec nejprodávanější oční stíny Dior. Seznamte se s paletou 5 očních stínů Dior 5 Couleurs Iridescent! Tyto oblíbené oční stíny patří mezi špičku i díky jejich dlouhotrvajícímu efektu nalíčení. Pět odstínů Dior 5 Couleurs pak také zaručuje nepřeberné množství barevných kombinací. Záleží tedy pouze na vaší momentální náladě či načasování. Dior 5 Couleurs, to je především pět různých textur pro dokonalé plastické líčení!

Vyzkoušejte i vy neuvěřitelně lehké oční stíny Dior, ponořte svá víčka do luxusních módních barev!

Oční stíny Christian Dior: Zahalte svá víčka do luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior Mono oční stíny (1 Couleur), 689 kč

Oční stíny Christian Dior: Zahalte svá víčka do luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior Paletka make-upu Dior Flight Pink Escapade, 899 kč

Oční stíny Christian Dior: Zahalte svá víčka do luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior Paleta s očními stíny (5 Couleurs Iridescent), 1289 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.lexposure.net

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.