24/10
Stálice mezi parfémy, se kterými nikdy nešlápnete vedle

Stálice mezi parfémy, se kterými nikdy nešlápnete vedle

24. října 2015 v 15.00 , Parfémy

Sponzorované odkazy

Existují jistá nepsaná pravidla vzhledu, která by měl dodržovat naprosto každý člověk. Nejenom ženy, ale i muži by měli být upraveni, čistí a především musí vonět. Obzvláště ženy si na svoji vůni potrpí a výběrem parfému jsou schopny strávit několik hodin. Koupě takového parfému však také není jednoduchou záležitostí, neboť vám musí dokonale padnout. Může se však stát, že během testování a zkoušení všech možných kombinací jednoduše nenatrefíte na tu pravou. V takovém případě sáhněte po světově oblíbených stálicích, kterými rozhodně nikdy nic nezkazíte. Víte, které to jsou?

Chanel číslo 5

Chanel je luxusní značkou, o které rozhodně slyšel každý člověk, který se alespoň minimálně zajímá o módu a kosmetiku. Na trh ji přivedla v 19. století kontroverzní návrhářka Coco Chanel, která prosazovala jemnou ženskou krásu v podání pánského chicku. Tehdy byla společností často nepochopena, dnes je opěvována a pravděpodobně tomu nebude jinak. Móda, doplňky a kosmetika značky Chanel jsou proto právem považovány za něco přepychového a nadstandardního. Jestli si marně lámete hlavu s tím, jaký parfém si koupit, abyste nesáhli po něčem nevkusném a příliš silném, pak vyzkoušejte osvědčenou klasiku – Chanel číslo 5. Osobitá vůně dokonale podtrhuje ženský půvab a zároveň křehkost spjatou právě s něžným pohlavím. Chanel číslo 5 se hodí jak na denní, tak večerní nošení, ale v letních měsících si obstarejte jeho odlehčenou verzi s tóny jasmínu a lilie. Cena parfému je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 865 korun

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Eternity od CK

Další populární značkou je Calvin Klein, který je rozšířený po celém světě a dostupný pro širokou veřejnost. Zatímco značka Chanel je vrcholem luxusu a rozhodně si ji nemůže dovolit jen tak někdo, oblečení, doplňky a především kosmetiku Calvin Klein si může pořídit i průměrně vydělávající člověk, který dokáže trochu šetřit. Calvin Klein vyrábí několik známých parfémů, nicméně k těm nejvýznamnějším patří jednoznačně Eternity, jež je k dostání ve více obdobách. Skvělou volbou je Eternity Now s jemnými ovocnými a květinovými tóny, jež vám propůjčí dokonalý „kabát“ na běžné denní nošení. Eternity Now koupíte na e-shopu NORDSTROM.COM za skvělých 1 015 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Miss Dior

V těsném závěsu za přepychovou značkou Chanel se drží Dior, který není o nic méně významný. Za jeho vznikem stojí rovněž francouzský návrhář, který se, stejně jako Coco, zaměřoval na módu. S kosmetikou a parfémy přišla značka dlouho poté, nicméně dnes se pyšní neuvěřitelnou oblíbeností. Kosmetika značky Dior je synonymem pro kvalitu a nadstandard, který by si každá žena měla dopřávat. Především evropankami oblíbený parfém Miss Dior je esencí jemnosti, ženskosti a svůdnosti, kterou v sobě potřebuje projevit naprosto každá žena. Parfém s tóny kamélie a citrusů koupíte na e-shopu NORDSTROM.COM za 1 700 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.