15/7
Parfémy Alito: Světové značky pro všechny / Parfémy na internetu

Parfémy Alito: Světové značky pro všechny / Parfémy na internetu

15. července 2011 v 18.15 , Parfémy

Sponzorované odkazy

Internetová parfumerie Parfemy-alito.cz, jejíž tváří je známá česká modelka Agáta Hanychová, je jednou z největších internetových parfumerií v České republice a zároveň dovozcem značkových parfémů do ČR. Alito vlastní i kamennou prodejnou, kterou naleznete na Praze 3 a v případě objednávky přes internet, si zde zakoupené zboží můžete vyzvednout, navíc dostanete při osobním odběru slevu 50 Kč na poskytnuté zboží.

Co vše Alito nabízí?

Nabídka parfumerie Alito je velice pestrá a zaujme jistě nejednoho člověka. Samozřejmostí je prodej pouze originálních parfémů a to se zárukou kvality. Alito nabízí přes dva tisíce parfémů, přes tisíc testerů a možnost koupě dárkových sad, a to celosvětových značek jako Burberry, Bvlgari, Chanel, Clinique, Diesel, DKNY, Givenchy, Yves Saint Laurent a spousty dalších, neméně známých. Na své si přijdou i milovníci nejen dámské kosmetiky (např. Dior, D&G), ale i pánské kosmetiky (Armani, C.K. a jiných).

Ke každé objednávce navíc obdržíte vzorek parfému nebo kosmetiky, to vše bude doručeno do 24hodin od objednání Vámi vybraného zboží. Nenechte si ujít ani týdenní zajímavé akce nebo denní slevy a výprodeje. V případě nespokojenosti máte možnost nepoškozené zboží do 14 dnů vrátit.

Alito zároveň spolupracuje s přepravní společností PPL s.r.o., která objednané parfémy doručí zákazníkům ze Slovenské republiky do osmačtyřiceti hodin od potvrzení objednávky zákaznickým centrem. V případě, že hodnota zakoupeného zboží přesáhne 70eur, dopravné se neplatí. Ať už tedy hledáte dárek pro někoho blízké nebo chcete potěšit sami sebe, navštivte webové stránky parfumerie Alito www.parfemy-alito.cz a přesvědčte se sami, nebudete zklamáni.


Bvlgari Omnia Green, dámská toaletní voda, 65ml, 990 Kč


Diesel, pánská toaletní voda, 50ml, 1100 Kč


Yves Saint Laurent, dámská toaletní voda, 100ml, 1280 Kč


Armani Attitude, pánská dárková kazeta, 1940 Kč

zdroj: http://www.parfemy-alito.cz/

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.