1/11
Svatební účesy pro krátké vlasy: Podtrhněte svou osobnost!

Svatební účesy pro krátké vlasy: Podtrhněte svou osobnost!

1. listopadu 2010 v 23.30, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Vdáváte se a toužíte po tom být v onen „velký den“ naprosto neodolatelná? V tom případě nedělejte kompromisy, vsaďte na dokonalý svatební účes! Seznamte se v dnešním článku s překrásnými svatebními účesy pro krátké vlasy!

Toužíte- li po tom být na své svatbě opravdu nekrásnější, nevsázejte pouze na dokonalé líčení a překrásné šaty – doplňte je! Každé (i sebelépe oblečené) nevěstě totiž může scházet k dokonalosti pouhý banální krůček. Kdy nejčastěji jsou oním krůčkem zejména perfektní vlasy. Rozhodně tedy neváhejte, nechte si na své hlavě vytvořit naprosto neodolatelný a dech beroucí svatební účes! Nechte si poradit, inspirujte se! My vám dnes totiž vám představíme ty nejkrásnější svatební účesy pro krátké vlasy. Nejen dlouhovlásky mohou vypadat pohádkově!

Tajemstvím dokonalého svatebního účesu pro krátké vlasy jsou zejména střízlivě volené doplňky. Rozhodně se tedy nebojte nejrůznějších ozdobným sponek, spon i čelenek. Velmi přitažlivě a žensky pak vypadají také květinové ozdoby ve vlasech- dokonale totiž podtrhují vaši feminní stránku.

Svatební účesy pro krátké vlasy: Podtrhněte svou osobnost! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Krátké vlasy a svatba? Žádný problém!

Elegantně a sexy pak vypadají také svatební účesy pro krátké vlasy, které jsou uhlazeny pomocí vosků či gelů. Uhlazený vzhled vám totiž dodá naprosto jedinečný styl! Zvláště pokud chystáte svatbu v retro stylu. Nic vám nedodá tolik lesku jako uhlazený svatební účes pro krátké vlasy ve stylu 30.-40. let! Zaručeně okouzlíte svého ženicha i hosty.

Jako nevěsta pak také můžete svým vlasům „dopomoci“ v růstu volbou nejrůznějších vlasových příčesků. Experimentujte a podtrhněte ve váš velký den svou osobitost! Hrajte si s objemem či tvarem vašich vlasů a buďte nepřehlédnutelná!

V dnešní době již nemusíte dělat kompromisy! I bez dlouhých kadeří můžete na své svatbě zářit. Inspirujte se u nás a nechte si vytvořit ten nejkrásnější svatební účes pro krátké vlasy.

Svatební účesy pro krátké vlasy: Podtrhněte svou osobnost! (http://www.krasnakosmetika.cz)

zdroj: www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.