29/10
Svatební účesy se závojem: Zdůrazněte svou něžnou stránku

Svatební účesy se závojem: Zdůrazněte svou něžnou stránku

29. října 2010 v 23.30, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Téměř každá dívka si nejednou představovala sebe samu kráčejíc k oltáři v krásných šatech s vlečkou a nevinnost vyjadřujícím závojem. I vy můžete být takovouto nevěstou. Splňte si svůj dětský sen a učiňte svou svatbu pohádkovou. Buďte v onen „velký den“ něžně neodolatelná díky svatebnímu účesu se závojem!

Toužíte- li po tom, být na své svatbě opravdu nekrásnější, nevsázejte pouze na dokonalé líčení a překrásné šaty – doplňte je! Každé (i perfektně oblečené) nevěstě totiž může scházet k dokonalosti pouhý banální krůček. Kdy nejčastěji jsou oním krůčkem zejména perfektní vlasy. Rozhodně tedy neváhejte, nechte si na své hlavě vytvořit naprosto neodolatelný a dech beroucí svatební účes se závojem! Budete vypadat jako princezna z pohádky. Učiňte chvíle svého štěstí nezapomenutelné, zazařte na své svatbě i svatebních fotografiích ! Okouzlete znovu svého ženicha. Při zvedání závoje se nebudete moci dočkat svého „ano“!

Svatební účesy se závojem: Zdůrazněte svou něžnou stránku (http://www.krasnakosmetika.cz)

Podtrhněte svou něžnou stránku

Svatební účes se závojem je ideální volbou každé nevěsty- dokonale totiž podtrhne zejména vaši něžnou a romantickou stránku. Pokud je navíc svatební účes se závojem umně sladěn s celkovým outfitem, učiní vás naprosto nepřehlédnutelnou! Volba toho správného závoje je tedy klíčová. A jelikož je každá nevěsta jiná, dokonalý svatební účes se závojem nemůže být univerzální. Dokonalý svatební účes se závojem musí především podtrhovat vaši individualitu a krásu! Nebojte se poradit, inspirujte se například u nás.

Svatebních účesů se závojem je celá řada- od komplikovaných spletených a vysoko vyčesaných drdolů až po velmi ženské rozevláté účesy. Ostatně stejná diverzita panuje i u jednotlivých druhů závojů. Vždy máte na výběr! Pokud máte ráda například střízlivou eleganci, vyzkoušejte jemné a průhledné svatební závoje. Pokud jste naopak extravagantní, neváhejte a experimentuje- například se závoji nařasenými, krajkovými či posázenými perlami a diamanty. Nikdy však nezapomínejte na celkové sladění s šaty!

Každá z nás touží být na své svatbě neodolatelnou a všemi obdivovanou „princeznou“ v úchvatných šatech, navíc s perfektním svatebním účesem! Pokud jste zatím o vašem svatebním účesu neuvažovala, začněte již nyní. Inspirujte se u nás a vyzkoušejte například svatební účes se závojem!

Zdroj: www.snubni-prsten.cz, www.svatebnivizazistka.cz, www.styl.multizabava.cz, www.eridan.blog.czwww.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.