15/7
Svatební účesy 2010: Každá nevěsta může být dokonalá!

Svatební účesy 2010: Každá nevěsta může být dokonalá!

15. července 2010 v 00.00, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Vdáváte se a toužíte po tom být v onen „velký den“ naprosto neodolatelná? V tom případě nedělejte kompromisy, vsaďte na dokonalý svatební účes!

Toužíte- li po tom, být na své svatbě opravdu nekrásnější, nevsázejte pouze na dokonalé líčení a překrásné šaty- doplňte je! Každé (i perfektně oblečené) nevěstě totiž může scházet k dokonalosti pouhý banální krůček. Kdy nejčastěji jsou oním krůčkem zejména perfektní vlasy. Rozhodně tedy neváhejte, nechte si na své hlavě vytvořit naprosto neodolatelný a dech beroucí svatební účes! Učiňte chvíle svého štěstí nezapomenutelné, zazařte na své svatbě i svatebních fotografiích! Okouzlete znovu svého ženicha.

Svatební účesy 2010: Každá nevěsta může být dokonalá! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Svatební účes na míru

Jelikož je každá nevěsta jiná, dokonalý svatební účes nemůže být univerzální. Dokonalý svatební účes musí především podtrhovat vaši individualitu a krásu! Svatební účes perfektní nevěsty by měl být také do detailů sladěn s celkovým outfitem- se svatebními šaty, závojem a kyticí. Vytvoření svatebního účesu tedy rozhodně nenechávejte v rukou amatérů, nebojte se najmout si profesionály! Pouze profesionální kadeřníci vám totiž na hlavě vytvoří trendy **svatební účes na míru.

Každá z nás touží být na své svatbě neodolatelnou a všemi obdivovanou „princeznou“ v úchvatných šatech, navíc s perfektním svatebním účesem! Pokud jste zatím o vašem svatebním účesu neuvažovala, začněte již nyní. Inspirujte se u nás!

Trendy svatební účesy 2010

Svatební účesy 2010 jsou přímo pohádkové! Každá nevěsta má na výběr účesů naprosto klasických, například drdolů, i z účesů extravagantních! Můžete být jak vkusně konvenční, tak také rozevlátá jako antické bohyně. Pro svatební účesy 2010 také platí, že čím něžnější chcete být, čím více květin máte ve vlasech. Každý svatební účes je tak totiž krásně ozvláštněn!

Neváhejte a vsaďte na úchvatný svatební účes! Svěřte se do rukou odborníků, váš ženich se tak nebude moct dočkat svého „ano“!

Svatební účesy 2010: Každá nevěsta může být dokonalá! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Svatební účesy 2010: Každá nevěsta může být dokonalá! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Zdroj: www.vlasovestudiovavruskovi.cz, www.bodyfit.cz, www.svatebni-pruvodce.cz, www.svatba-ucesy.czwww.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.