26/9
Módní účesy 2010: Najděte svůj styl!

Módní účesy 2010: Najděte svůj styl!

26. září 2010 v 21.30, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po dokonalém střihu vlasů, ale již několik let ho pouze zoufale hledáte? V tom případě nahlédněte společně s námi na nejnovější vlasové trendy pro rok 2010! Dozajista si vyberete ten pro vás pravý střih a účes.

Vypadá to, že módní účesy pro rok 2010 jsou naprosto nespoutané, plné energie, rozevláté, glamour i retro! Dlouhé, polodlouhé i krátké vlasy budou tedy tento rok na oko uhlazené, ve skutečnosti však neposlušné a sexy. Tento rok také můžete být jak úctyhodnou antickou bohyní, okouzlující své okolí pomocí svůdně vlnitých loken a spletitých copů, tak také neposednou Alenkou v říši vlasových divů či rošťákem s klasickým rozcuchem!!

Účesy pro dlouhé a polodlouhé vlasy

Dlouhovlásky a ženy s polodlouhými kadeřemi mají letos na výběr z opravdové šíře střihů a účesů! Nechte se například přenést zpátky v čase a inspirujte se „zlatými“ léty šedesátými! Hrajte si s (i s extrémním) objemem vašich kadeří a vyzkoušejte například velmi originální drdoly ve stylu Amy Winehouse. Experimentujte a bavte se bez obav! Toto jsou také módní účesy 2010. Zapleťte své dlouhé a polodlouhé vlasy do uvolněných copů a po jejich rozpletení si pak užívejte svých nenucených vln!V každém případě (a u dlouhých a polodlouhých vlasů zvláště) pak dbejte zejména na přirozený a vzdušný vzhled- budete vypadat rozkošně a žensky! Nebojte se ani ozdob do vlasů, ozdobte je zvláště teď v letních měsících květinami.

Módní účesy 2010: Najděte svůj styl! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Účesy pro krátké vlasy

I u krátkých vlasů je třeba hrát si s objemem, můžete například vyzkoušet rozličné kudrnaté stylingy a natupírované extravagance, po kterých budete vypadat jako pravá filmová či rocková hvězda. Nechte se například inspirovat účesy zpěvačky Rihanny! Můžete své vlasy také dokonale uhladit, čímž dosáhnete přímo luxusního glamour vzhledu!

Podtrhněte svou jedinečnost, zvýrazněte svou osobitost! Nebojte se experimentů, nebojte se módních účesů 2010! Ať již máte vlasy dlouhé, polodlouhé či krátké, buďte své!

Módní účesy 2010: Najděte svůj styl! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Tip KrásnéKosmetiky: Nákupní centra na mapaobchodu.cz

Zdroj: www.nivea.cz, www.elle.cz
foto: Hemera Technologies / Photos.com / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.