3/11
Vlasové trendy 2010: Účesy pro dlouhé vlasy

Vlasové trendy 2010: Účesy pro dlouhé vlasy

3. listopadu 2010 v 23.30, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Dlouhovlásky zpozorněte, tento článek je totiž přesně pro vás! Toužíte i vy po dokonalém střihu vlasů, ale již několik let ho zoufale hledáte? V tom případě nahlédněte společně s námi na nejnovější vlasové trendy pro dlouhé vlasy! Dozajista si vyberete ten pro vás „pravý“ střih a účes.

Vypadá to, že módní účesy pro rok 2010 jsou naprosto nespoutané, plné energie, rozevláté, glamour i retro! Dlouhé vlasy budou letos na oko uhlazené, ve skutečnosti však neposlušné a sexy. Tento rok také můžete být jak úctyhodnou antickou bohyní, okouzlující své okolí pomocí svůdně vlnitých loken a spletitých copů, tak také neposednou „Alenkou“ v říši vlasových divů! Nebojte se experimentů, nebojte se být okouzlující a krásná!

Účesy pro dlouhé vlasy

Dlouhovlásky mají letos na výběr z opravdové šíře střihů a účesů! Nechte se například přenést zpátky v čase a inspirujte se „zlatými“ léty šedesátými! Hrajte si s (i s extrémním) objemem vašich kadeří a vyzkoušejte například velmi originální drdoly ve stylu Amy Winehouse. Vždyť není nic víc sexy než načesané dlouhé kadeře!

Experimentujte a bavte se bez obav! Zapleťte své dlouhé vlasy do uvolněných copů a po jejich rozpletení si pak užívejte svých nenucených a přirozených vln!V každém případě (a u dlouhých vlasů zvláště) pak dbejte zejména na přirozený a vzdušný vzhled- budete vypadat rozkošně, roztomile a žensky! Nebojte se ani ozdob do vlasů, ozdobte je zvláště teď v letních měsících květinami. Květiny totiž nejenže oživí každý outfit, ale zdůrazní také půvabnost vašeho obličeje. Při volbě nového střihu či účesy nikdy nezapomínejte, že jde především o zdůraznění vaší osobnosti. Vaše dlouhé vlasy tedy musí přirozeně ladit s tvarem vašeho i obličeje i barvou pokožky!

Bojíte se experimentů a výše zmíněné účesy pro dlouhé vlasy jsou tedy pro vás přílišná extravagance? V tom případě své dlouhé vlasy oživte pomocí roztomilých doplňků. Nebojte se klobouků, čelenek či nejrůznějších klipsů a sponek! Zaručeně mezi nimi najdete i velmi elegantní a neotřelé kousky.

Nebojte se vlasových trendů pro dlouhé vlasy 2010! Při menším či větším experimentu budete zaručeně nadšená.

Vlasové trendy 2010: Účesy pro dlouhé vlasy (http://www.krasnakosmetika.cz)

Zdroj: www.nivea.cz, www.slecna.info, www.ona.idnes.cz, www.svetucesu.comwww.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.