22/1
Lednové novinky pro krásnou pleť a dokonalé líčení

Lednové novinky pro krásnou pleť a dokonalé líčení

22. ledna 2016 v 13.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Ženy se líčení věnují již nějaký ten pátek. Dokonce Kleopatra, ze starověkého Egypta, znala kouzla černých očních linek a výrazných rtů a velmi dobře věděla, že krásným líčením uhrane naprosto každého, koho bude chtít. Pravdou je, že přirozenost žen je vždy to nejcennější, někdy je ale líčení zapotřebí a pokud máte moderní outfit, pak vám výrazná rtěnka a bezchybně nanesená tvářenka rozhodně neuškodí, ba naopak. Sledujete trendy a chcete jít stále s dobou? Pak se nechte inspirovat lednovými novinkami a mějte dokonalou pleť a bezchybný make up.

Hedvábný podklad

Málo která žena se může pyšnit natolik dokonalou pletí, že nemusí používat podkladový make up nebo BB krém. Pakliže se bez, alespoň základního podkladu, neobejdete, rozhodně se nemusíte za nic stydět. Abyste si však pleť ještě více neničili, obstarejte si tuto novinku od značky Marc Jacobs, která je revoluční novinkou v líčení. Lehké pěnové složení se skvěle nanáší, přirozeně kryje a navíc drží opravdu celý den. Pokožka bude hedvábně hebká od rána do večera, ať už sedíte celý den v kanceláři nebo běháte po městě. Cena make upu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 750 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Buďte k pokožce jemné

Spousta žen si bohužel vůbec neuvědomuje, jak nezbytné je, používat k líčení ty správné pomůcky. Nestačí pouze investovat do kvalitního make upu a drahého pudru, myslet byste měli také na propriety jako jsou štětce na pudr a tvářenku, aplikátory na oční stíny a podobně. Používáte nekvalitní a laciný štětec z umělých štětin? Pak nejenom, že si poškozujete jemnost kůže, ale také znehodnocujete ostatní výrobky. Pořiďte si raději tento kvalitní štětec z přírodních štětin, který je neuvěřitelně jemný, hebký a příjemný. A jeho cena? Na e-shopu TOPSHOP.COM pouhých 280 korun.

Autor: TOPSHOP.COM

Autor: TOPSHOP.COM

Buďte „nude“

Nude, neboli přirozené a neviditelné odstíny jsou trendem již několik let. Zatímco dříve bylo synonymem líčení vše výrazné, dnes ženy moc dobře vědí, že by na prvním místě měla být přirozenost a nenucenost. Ovšem i takové přirozené líčení může být velmi obtížné, ba naopak náročnější na údržbu, než líčení klasické. Jeho základem je totiž pěstěná pleť a naprostá dokonalost, která nepodporuje pupínky, červené žilky ani jiné nedokonalosti. Novinkou pro letošní zimu je hydratační rtěnka v odstínu „nude“ značky Tom Ford, která je krásná a hodí se naprosto vše ženám. Na e-shopu NEIMANMARCUS.COM ji navíc seženete za 1 199 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Zemité odstíny pro podzim a zimu

Přirozeně se lidé, ohledně výběru barev, nechávají ovlivňovat počasím a ročním obdobím. Opravdu málo kdo má chuť v zimě nosit pastelové barvy a naopak v letních dnech sáhnout po šedé. To se samozřejmě týká i líčení, kdy není příliš v hodné v zimě používat bronzery a jiné „zvýrazňovače“. V kurzu jsou naopak barvy tlumené a zemité, jež jdou ruku v ruce s aktuálním podnebím. Očním stínům bude proto skvěle pasovat novinka od značky Nars, v podobě zemitých očních stínů. Tuto mini paletku koupíte na e-shopu BARNEYS.COM za 845 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.