17/7
Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě!

Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě!

17. července 2010 v 00.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Chcete být krásná i v parných letních dnech? Je pro vás make-up takřka druhou „kůží“? Nevzdávejte se, ciťte se sebevědomě doma i na plovárně. Vyzkoušejte voděodolné kosmetické přípravky, dnes pro vaše oči a řasy!

Líčení I v létě

Pro mnoho žen je každodenní líčení povinností i potěšením. V parných letních dnech však obyčejný make-up zpravidla dlouho nevydrží. Při koupání na koupališti se make-up navíc stává vyloženou zbytečností. Vždyť která z nás by toužila po barevných flecích na obličeji, plavkách či oblečení? Vyvarujte se tomuto „nebezpečí“ a pořiďte si vskutku kvalitní voděodolné líčení. Inspirujte se s výběrem u nás, dnes vám totiž představíme ty nejlepší kosmetické produkty voděodolného líčení. Seznamte se s voděodolnými řasenkami, voděodolnými očními linkami, voděodolnými očními stíny a tužkami!

Voděodolné líčení pro vaše oči

Dodejte svým řasám na objemu i v létě! Vyzkoušejte voděodolnou zesilující řasenku Lancome Hypnose a zhypnotizujte své okolí pouhým pohledem. Jedině s řasenkou Lancome Hypnose budou vaše řasy až 6× objemnější, vyživené a zaručeně svůdné! Lancome Hypnose vám řasy také dokonale oddělí, a to díky speciálnímu kartáčku Power Full se zhruba tisícem štětinek. Díky krémové a jemné struktuře se vaše řasy navíc nikdy neslepí!

Rozzařte svůj pohled také s ultra odolnými, tekutými očními linkami Bourjois Liner Clubbing! Vaše oči budou na každé party středem pozornosti. Zvýrazněte pak také svá víčka, a to s Avon Dlouhotrvajícími očními stíny v tyčince. Tyto speciální oční stíny mají totiž voděodolné složení, jejich zářivé a syté barvy si tedy vychutnáte bez obav i v létě!

Nakonec vyzkoušejte i Dermacol Voděodolnou tužku na oči Waterproof eyeliner, mající jemnou a krémovou konzistenci s přidaným éterickým olejem. Dermacol Waterproof eyeliner zaručeně neodoláte!

Buďte i v létě svůdná, vyzkoušejte voděodolný make-up! Zejména pak voděodolné líčení pro vaše oči i řasy.

Pro dokonalou přitažlivost si nezapomeňte vzít nádherné šperky.

Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lancome, Voděodolná zesilující řasenka Hypnose (Custom-Wear Volume Mascara WATERPROOF), 499 kč

Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě! (http://www.krasnakosmetika.cz)
BOURJOIS, Oční linky Liner Clubbing 323 kč

Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě! (http://www.krasnakosmetika.cz)
AVON, Dlouhotrvající oční stíny v tyčince, 108 kč

Voděodolné líčení: Buďte krásná i v létě! (http://www.krasnakosmetika.cz)
AVON, Dlouhotrvající oční stíny v tyčince, 95 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.mineralfit.cz, www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.