26/11
Jak na krásnou pleť a vlasy v zimě?

Jak na krásnou pleť a vlasy v zimě?

26. listopadu 2012 v 18.15, Dekorativní kosmetika, Kosmetické pomůcky, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Váš obličej je samý pupínek, pokožka drsná a suchá na dotek a vlasy připomínají slámu? Se slzami v očích vzpomínáte na krásné, letní dny, díky kterým byla vaše kůže pružná a bronzová a vlasy krásně vyšisované od sluníčka? Není se čemu divit, že v tomto období zrovna nezáříte, neboť zima lidskému organismu a jeho kráse příliš nesvědčí. Ty nejhorší mrazy nás ale teprve čekají, proto je třeba radikálně zakročit. Neházejte kvůli neúspěšným pokusům flintu do žita a nechte si poradit. Díky jednoduchým a rychlým tipům na sebe jemná pleť a bohatá hříva nenechá dlouho čekat. A pakliže ani osvědčené triky nepomohou, zachrání vás plastická chirurgie v Trenčíně.

Mazat, mazat a zase mazat

Základem krásné a pružné pleti je vždy dostatek vláhy, ten ovšem nezaručí pouze pravidelný pitní režim, ale také kvalitní kosmetika. Možná jste kdysi dávno zaslechli, že pouze letní měsíce vyžadují hydratační péči a proto již dlouhé roky necháváte v zimě pleť na pospas vnějším vlivům. Pak je načase toto nepravdivé tvrzení vyvrátit, podkladový denním krém musí vlastnit každá žena bez ohledu na věk či roční období. Jeho výběr se však bude lišit dle typu pleti. Vlastníte-li suchou kůži, zvolte krém na olejové bázi, pakliže vás trápí pupínky nebo akné, oleji se vyvarujte a naopak vsaďte na lehkou, nemastnou emulzi. Skvělým pomocníkem v estetice se stal také arganový olej s vysokým obsahem antioxidantů. Jeho účinky na pleť, vlasy a nehty jsou neuvěřitelné a viditelné hned po pár dnech, tak proč jej nevyzkoušet?

Jak na krásnou pleť a vlasy v zimě? (http://www.krasnakosmetika.cz)

Nezapomeňte na vlasy

Velmi opomíjené se v zimě stávají především vlasy, které jsou sice neustále schované pod kapucí, čepicí nebo šálou, ale trpí stejně, jako obličej nebo ruce. Všimli jste si, že vás s příchodem studenějšího klima začaly trápit lupy a také se vám pokožka hlavy podstatně více mastí? Důvodem bude její přesušení či časté mytí. Pořiďte si proto prvotřídní italskou kosmetiku kallos, která si poradí i s těmi nejméně poddajnými kadeřemi. Ze široké škály produktů, jež mají bezmála čtyřicetiletou tradici si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Vitamíny, cesta ke kráse

Jistě všichni víte, že ohromnou zásluhu na kráse mají vitamíny a minerální látky, ovšem často se jimi zapomínáte ,,dopovat“. Dopřejte si každé ráno sklenici čerstvé pomerančové šťávy, k dopolední svačině snězte jablko či banány a oběd i večeři kombinujte s čerstvou zeleninou. Vaše pokožka i vlasy se vám za tuto stravu bohatě odvděčí.

Krůček k dokonalosti

Říká se, že dokonalý člověk neexistuje, což je určitě moudré a pravdivé rčení, ale je třeba podotknout, že některé ženy mají k dokonalosti, alespoň té fyzické, opravdu blízko. Ať už se tak narodily, nebo jim k vesmírné kráse dopomohl plastický chirurg, je věc jiná. Pakliže se nebojíte operací či jste již nějaké úspěšně prodělaly a plánujete další zákroky, podívejte se na mgmmedical.sk v Trenčíne, kde vám tým specialistů bude s radostí nápomocen.

Jak na krásnou pleť a vlasy v zimě? (http://www.krasnakosmetika.cz)

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.