2/10
Buďte krásní navenek i uvnitř

Buďte krásní navenek i uvnitř

2. října 2012 v 21.30, Dekorativní kosmetika, Kosmetické pomůcky, Péče o zuby, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika

Krása je pojem známí každému z nás, avšak ne všichni si pod ním představíme totéž. Existuje nesčetně způsobů, jak si toto byť drobné, ale velice mocné slovo, vysvětlit. Pro někoho krása představuje zlaté prsteny, jiní se shodují, že se jedná o hladké vlasy, pevnou pleť a štíhlé tělo bez chybičky, přičemž další tvrdí, že je to pouze prázdná fráze, kterou málo kdo pochopí, neboť skutečně nádherný člověk nemá s dokonalým zevnějškem co do činění. Ať už zastáváte ten či onen názor, v době, kdy se všude kolem nás a to nejenom v médiích, objevují navenek pěkní lidé, je samozřejmostí, že chceme nějak vypadat. Nemusíme na sebe nutně ,,plácat“ tuny drahých líčidel, neboť krása spočívá také ve zdraví a to duševním i fyzickém. Vyrovnaná povaha, správný biorytmus, dobrý metabolismus či pružná pokožka. To všechno jsou symboly krásy, ke kterým nám mohou dopomoci i nejrůznější preparáty a kosmetické vymoženosti…

Základem zdravého a přitom krásného vzhledu je dokonalý úsměv, čehož si můžete všimnout prakticky ve všech amerických filmech a na červeném koberci, kde se celebrity do jedné předhánějí s bělejším chrupem. Ne každému byl do vínku dán bezchybný úsměv, nemusíte však zoufat a po menším zákroku stomatologa, v podobě plomb a rovnátek se i vy budete pyšnit rovnými zuby. Avšak krása úst spočívá také ve svěžím dechu a bílé barvě, o což se vám hravě postará pravidelným čištěním pasta Lacalut a zubní kartáčky Curaprox.

Buďte krásní navenek i uvnitř (http://www.krasnakosmetika.cz)

Jistě jste zažili okamžik, kdy po dlouhé nepříjemné zimě odhodíte vrstvy oblečení a najednou si všimnete, co zimní období napáchalo s vaší pokožkou. Kůže je nepřiměřeně suchá, drsná na dotek, matná a svědivá. Střídání venkovních mrazů a krásné teplo domova zkrátka tělu příliš nepřeje. Na tyto problémy je zde velice účinné řešení v podobě tělových mlék a nejrůznějších krémů od značky Neutrogena, která je v oblasti hydratace pokožky naprostou jedničkou. Společnost pocházející z Ameriky a má kořeny již v roce 1930 a stále se drží na předních příčkách. Můžeme tedy s jistotou tvrdit, že jsou její produkty něčím výjimečným.

Pokud vás dennodenně sužuje nervozita a stres se stal vaším nejlepším přítelem, těžko budete na své okolí působit příjemným a krásným dojmem. Ne nadarmo se říká, jak se cítíte vy, tak vás bezpodmínečně vnímají ostatní. Hodit stresující okamžiky za hlavu se velmi snadno řekne, ale docílit toho už je z jiného soudku. Zkuste se alespoň v pohodlí domova, kdy z vás odpadnou pracovní záležitosti oddat relaxu a dopřát si dobré jídlo a uklidňující čaj.

Buďte krásní navenek i uvnitř (http://www.krasnakosmetika.cz)

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.