26/7
Nástřik a opálení: Bezpečně ke snědé kůži!

Nástřik a opálení: Bezpečně ke snědé kůži!

26. července 2010 v 00.00, Kosmetické pomůcky, Ochrana proti slunci

Sponzorované odkazy

Buďte toto léto krásní, buďte in! Získejte během několika minut nádherně snědou kůži, vyzkoušejte přirozeně vypadající nástřik opálení!

Kakaově zbarvená pleť je krásná a mnoho žen i mužů po ní touží. Ovšem ne každý z nás má čas trávit dlouhé hodiny na přímém sluníčku. Zisk přirozeně opálené pleti sebou navíc nese i risk, a to nejen v podobě spálení, ale také rakoviny kůže. Sluneční paprsky totiž dovedou i ubližovat! Své o tom ví prakticky každý milovník „slunce“. Neriskujte, získejte své opálení jednodušeji (a rychleji). Dnes vám poradíme jak!

Jednoduše k snědé kůži

Pokud se obáváte spálené pokožky či z nějakého důvodu nemůžete chodit na sluníčko (jste např. těhotná, alergik), máte v podstatě na výběr ze dvou možností. První z nich je koupě samoopalovacích prostředků – krémů či sprejů, druhou poté naprosto bezkonkurenční metoda nástřiku opálení. Nástřik opálení, velmi oblíbený zejména v USA, je pak na rozdíl od samoopalovacích sprejů a krémů vhodný prakticky pro každého!

Nástřik a opálení: Bezpečně ke snědé kůži! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Co je to nástřik opálení?

Co se nástřiku opálení týče, jedná se o velmi bezpečnou a efektivní proceduru, na jejímž konci budete nádherně a přirozeně opálená. Princip nástřiku opálení je velmi jednoduchý. Spočívá pouze v rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze! Základem této emulze/nástřiku je pak DHA (dihydroxyaceton), instant bronzer a aloe vera. Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené na sluníčku i na návštěvy solária (1 nástřik vám vynahradí hned 8 jeho návštěv!). Vyhněte se škodlivým slunečním zářením a „opalujte“ se bezpečně. Vždyť pro zisk snědé pokožky stačí pouze jeden 10 minut trvající nástřik opálení a následné několika hodinové čekání (nástřik sám tmavne). Velkou výhodou nástřiku opálení je pak nejen jeho bezpečnost, ale také variabilita! Můžete si hned před začátkem procedury zvolit, jak intenzivní opálení chcete. Záleží pouze na vás a na tom, jaký typ pleti máte.

Buďte toto léto krásná, vyzkoušejte něco nového. Opalujte se bezpečně a bez rizik, vyzkoušejte nástřik opálení!

Zdroj: www.nastrik-opaleni.cz, www.solarium.estranky.cz, www.wellnessafrodite.cz, www.prozeny.cz, www.elle.cz
foto: Kraig Scarbinsky / Photodisc, iStockphoto / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.