12/4
Chemický peeling: Pro mladistvý a svěží vzhled

Chemický peeling: Pro mladistvý a svěží vzhled

12. dubna 2010 v 09.00, Kosmetické pomůcky

Sponzorované odkazy

Chtěli byste omladit svou pleť, ale nevíte jak na to? Zkuste chemický peeling! Chemický peeling je velice rychlá a neinvazivní metoda sloužící k vyhlazení jemných vrásek, jizviček po akné či pigmentových skvrn. Chemický peeling je též mimořádně vhodný pro ženy, muže trpící velmi mastnou pletí.

Omládněte již dnes

Chemický peeling je tedy korektivně dermatologická metoda, která vaši unavenou pleť omladí až o několik let! Projevy stárnutí a akné jsou díky této metodě výrazně omezeny, vrásky nemají šanci!

Chemický peeling je profesionálním ošetřením, jehož princip je jednoduchý. Na pokožku je aplikována zpravidla ovocná kyselina ve vysoké koncentraci (například alfa hydroxylová kyselina, získávaná z cukrové třtiny). Tato kyselina působí na nejpovrchnější části pokožky. Kyselina proniká do určité hloubky a kůži narušuje. Toto narušení bývá snadno regenerovatelné. Výsledkem obnovy vrchní částí kůže je pak hladká a kvalitnější pokožka. Velkým plusem chemického peelingu je i fakt, že po zákroku dochází k výraznému omezení pleťového mazu. Pupínky již nebudou mít šanci!

Chemický peeling prochází několika fázemi. Konečnému zákroku kyselinou na odborné klinice předchází zejména domácí příprava. Ta spočívá hlavně v aplikaci menších dávek kyseliny, jednoduše proto, aby si pleť zvykla. Před peelingem a po něm si dávejte pozor na sluníčko, pleť je citlivá. Je tak velmi vhodné podstoupit chemický peeling zejména v podzimních a zimních měsících.

Chemický peeling: Pro mladistvý a svěží vzhled (http://www.krasnakosmetika.cz)

Šetrná a nebolestivá metoda

Chemický peeling je jednou z nejšetrnějších metod jak se zbavit vrásek. Naneštěstí se stárnutí pleti nedá zcela zamezit, proto je velmi vhodné jej po čase opakovat. Nicméně toto opakování je zcela jistě nepatrnou překážkou na cestě za mladistvým a svěžím vzhledem zítřků.

Chemický peeling je nebolestivý a především mimořádně účinný. Nebojte se tedy vyhledat jednu z mnoha specializovaných klinik již dnes. Zbavte se tolik protivných vrásek či jizviček po akné efektivně!

Zdroj: www.plasticka-chirurgie.info, www.dermatology.cz, www.winci.cz, www.bernatikova.cz
foto: Jupiterimages / Pixland, Hemera / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.