16/5
Vichy: Nový pohled na svět kosmetiky / Kosmetika Vichy

Vichy: Nový pohled na svět kosmetiky / Kosmetika Vichy

16. května 2011 v 13.15, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Vichy je firmou s dlouhou historií. Poprvé o sobě dala vědět začátkem třicátých let 20. století, kdy ji založil Georges Guerin, a to ve francouzském městě s názvem Vichy. První myšlenka pro založení kosmetické společnosti vznikla, když se G. Guerin pokoušel léčit svou pokožku pomocí termálního pramene Lucas.

Ten měl na něj velice pozitivní účinky, voda z Vichy totiž obsahuje minerální a stopové prvky, které podrážděnou kůži zklidňují a léčí, mají také vliv na obranyschopnost pokožky. Takto se tedy začala vyvíjet společnost Société d’Hygiene Dermatologique de Vichy (S.H.D.V – Společnost dermatologické hygieny Vichy), která přinesla nové pojetí čistících přípravků a přípravků péče o pleť.

Vichy: Nový pohled na svět kosmetiky / Kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)

Vichy – průlom v ženském světě

V roce 1931 tedy vznikly první laboratoře, které vyprodukovaly první řadu přípravků pro individuální péči o pleť s názvem Tajemství Vichy. Se vznikem laboratoří Vichy je spojován vznik moderní kosmetologie. Důkazem toho je výrobek Beauty Milk, který byl prvním čistícím mlékem v historii.

Další světovou prvotinou, kterou Vichy vynalezlo byl krém proti celulitidě. V šedesátých letech mohly ženy vyzkoušet nové přípravky v péči o vlasy, antiperspiranty a krémy na ruce. O deset let později vznikla dodnes známá série výrobků Normaderm. Jistě se tedy shodneme, že ve světě žen provedlo Vichy podstatný průlom.

Světová kvalita Vichy

Kosmetika Vichy se neustále vyvíjí a pro záruku nejlepší kvality spolupracuje s mnoha vědeckými a lékařskými organizacemi. Vichy je známá i svou snahou o kombinaci kosmetiky a medicíny. Při používání těchto výrobků je tedy zaručená citlivost k lidské pokožce.

Výše zmíněnou blahodárnou vodu z Vichy můžeme najít ve veškeré kosmetice Vichy, to jí dodává jedinečnost. Pokud se tedy i vy chcete nechat hýčkat kapkou přírody, můžete se Vichy pořídit zde.

Vichy: Nový pohled na svět kosmetiky / Kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)
Korekční make-up Dermablend SPF 11 30 ml, 559 Kč

Vichy: Nový pohled na svět kosmetiky / Kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)
Zeštíhlující stahující péče Lipometric 200 ml, 709 Kč

zdroj: http://www.vichyconsult.cz/

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.