23/4
Zabraňte vypadávání vlasů: Vlasová kosmetika Vichy

Zabraňte vypadávání vlasů: Vlasová kosmetika Vichy

23. dubna 2010 v 00.00, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Jsou vaše vlasy slabé, snadno se lámou a vypadávají? Bojujte! Vyživte je zevnitř i zvenčí.

Ačkoliv každý z nás touží po bujné a bezproblémové kštici, pouze málokdo má to štěstí je mít. Jsou-li vaše vlasy skleslé, lámavé a „padající“, dopřejte jim speciální péči. Předcházejte jejich poškození pomocí přírodních prostředků, vlasy potřebují zejména velké množství bílkovin, vitamínů a minerálů. Základem pro krásné vlasy je pak i omezení stresových faktorů. Stres totiž „neničí“ pouze naši psychiku, ale také tělo.

Boj s vypadáváním vlasů

Velkým problémem, který trápí značnou část Čechů, je zejména vypadávání vlasů. Příčin je celá řada. Nejčastějším faktorem přispívajícím k padání vlasů je například obyčejná změna ročních období. Posilujte tedy svou imunitu. Další možnou příčinou pak může být i hormonální změna. Pokud vám jednou začnou vlasy padat, nepanikařte. Obvykle zabírá i prostá změna jídelníčku a životního stylu, zejména omezení stresu. Častou chybou způsobující padání a poškození vlasů je pak i způsob, jakým je češeme. Zapomeňte na česání „na mokro“, před kartáčováním vlasy vždy vysušte!

Pokud si s padáním vlasů stále nevíte rady, nezoufejte, dnes vám představíme řadu velmi účinných a efektivních výrobků značky Vichy. Díky špičkovému výzkumu Vichy zaručeně zvítězíte!

Pro dámy nabízí Vichy například kúru proti vypadávání vlasů VICHY Dercos s Aminexilem, obsahující krom Aminexilu i vitaminy PP, B5 a B6. Vyzkoušejte Vichy Dercos a Aminexilem a posilněte přirozený vlasový růst! Vyzkoušejte také šampon pro objem a proti lámavosti vlasů Vichy Dercos Aminactif,který patří mezi opravdovou špičku na trhu! S Vichy Dercos Aminactif nejenže dodáte své kštici na objemu i lesku, účinně také předejdete padání vlasů!

Pro pány pak Vichy nabízí například Vichy Dercos Aminexil Energy bránící předčasnému vypadávání vlasů. Vichy Dercos Aminexil Energy totiž úspěšně stimuluje vlasové kořínky a pokožku hlavy díky Aminexilu, termální vodě z Vichy a výtažkům z Ženšenu.

Rozlučte se slabými a padajícími vlasy, bojujte s pomocí přípravků Vichy!

Zabraňte vypadávání vlasů: Vlasová kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)
Vichy Dercos s Aminexilem pro ženy, 767 kč

Zabraňte vypadávání vlasů: Vlasová kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)
Vichy Dercos Aminactif šampon pro objem a proti lámavosti vlasů, 295 kč

Zabraňte vypadávání vlasů: Vlasová kosmetika Vichy (http://www.krasnakosmetika.cz)
""Vichy Dercos Aminexil Energy, 543 kč:http://www.krasa.cz/…-energy.html

zdroj: www.krasa.cz, www.vlasy.cz, www.koktail.pravda.sk
foto: Jupiterimages / Pixland / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.