18/3
Darovat zážitek je ten nejkouzelnější dárek!

Darovat zážitek je ten nejkouzelnější dárek!

18. března 2010 v 00.00 , Hubnutí a celulitida , Masáže a relaxace

Sponzorované odkazy

Správný dárek může být nejen potěšením na straně obdarovaného, ale také noční můrou na straně darujícího. Pokud si stále lámete hlavu, s čím přijít v případě vašich blízkých tentokrát, určitě vám bude nápomocný tento článek. Jak totiž všichni dobře víme, spokojený život, to jsou především šťastné a příjemné zážitky. Věci se mohou pokazit, zastarat anebo o ně můžeme přijít, ovšem zážitky – ty nám nikdo nikdy nevezme!

Příležitostí pro darování zážitku je přitom celá řada. Narozeniny, svátek, Vánoce a jiné svátky, určitá výročí, životní úspěchy anebo jen tak pro radost, to všechno jsou rozumné důvody, u kterých můžete předpokládat, že by stály za obohacení skvělým dárkem. Pro všechny tyto případy zde existuje společnost Kouzelný dárek, která působí na internetové adrese Kouzelnydarek.cz. V její rozsáhlé nabídce si nalezne to pravé opravdu každý. Způsobů darování zážitku totiž existuje ohromné množství. Potrpíte si na dobrodružství a netradiční zkušenosti, anebo máte raději zážitky spojené s příjemnou relaxací a romantikou? Chcete se především dobře pobavit, anebo raději nechat veškeré aktivity stranou a jen odpočívat? Kouzelný dárek je tady pro vás!

Beauty balíček, to je Kouzelný dárek

Zaměřme se teď podrobněji na zážitky určené dámám. Je obecně známou pravdou, že krása nespočívá pouze ve zdravém těle, ale také – a to především – ve zdravé čisté mysli. Pochopitelně spolu tyto dvě skutečnosti úzce souvisejí. Není lepšího prostředku, jak si vyčistit hlavu než právě prostřednictvím tělesné relaxace. Pro tyto účely nabízí společnost Kouzelný dárek takzvaný Beauty balíček

Beauty balíček obsahuje zážitek víkendového pobytu v krásném hotelu v Lednicích. Součástí pobytu je množství výletů včetně tamějšího zámku, který je ideálním místem pro příjemně strávený den. V ceně je ubytování se snídaní, láhev vína na pokoji, vstupné na prohlídku zámku a zámeckého skleníku, zapůjčení trekkingového kola anebo nordic walking holí, plavba zámeckým areálem (v zimě ve vyhřívané lodi se svařákem), květinová koupel, proticelulitidová masáž s ozónovým zábalem, přístrojová lymfodrenáž a vstu do bazénu. Možností je dokoupení večeře anebo plné penze.

foto: Comstock Images / Comstock / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.