11/9
Značka L´Occitane: Objevte kouzlo slunné Provence!

Značka L´Occitane: Objevte kouzlo slunné Provence!

11. září 2010 v 00.00 , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Rozzařte se i vy! Seznamte se dnes společně s námi se značkou L´Occitane a pociťte paprsky přímo ze slunné francouzské Provence!

Historie L´Occitane

Historie značky L´Occitane se začala psát již v roce 1976. Tehdy 23letý mladík Olivier Baussan v té době totiž odkoupil starý lihovar na výrobu esenciálního oleje z rozmarýnu a počal jej předělávat k obrazu svému. Již od počátku se snažil zejména o hledání „střípků Provence“. Kousek po kousku tedy k sobě skládal jak překrásné vůně slunné Provence, tak také zážitky z nich, aby nakonec vytvořil naprosto unikátní výrobky L´Occitane a zpřístupnil tak tento ráj na zemi a jeho plody každému! L´Occitane vás díky svému omamnému kouzlu přenese přímo do srdce francouzské Provence, seznamte se nejen s vůněmi a krásou přírody! Pronikněte do místního folkloru i do duší lidí z Provence.

Smyslnost, pravost a respekt

Výrobky L´Occitane jsou naprosto autentické a přispívají k vašemu zdraví i harmonii těla a duše! Pouze málokterá značka zůstává tak dlouhodobě věrná svým hodnotám, L´Occitane si na nic nehraje, snaží se o ochranu a zachování krásy zemské přírody! Respektujte i vy společně s L´Occitane životní prostředí. Zasloužíte si to nejlepší a L´Occitane to nejlepší dozajista je! Ingredience obsažené v každém výrobku L´Occitane jsou špičkové a místní, máte tedy záruku jejich naprosté a bezkonkurenční kvality. Smyslnost, pravost a respekt, ano, to je L´Occitane!

Vyzkoušejte například luxusní L´Occitane dárkovou sadu s bambuckým máslem pro potěšení ze sprchování a důkladně vyživujte, hydratujte a zjemňujte svou pokožku během každé své koupele! Dopřejte si voňavou ochranu proti nepříznivému počasí- důvěřujte bambuckému máslu! Tato dárková sada obsahující výživný sprchový gel Verbena, mýdlo Verbena a originální bambucké máslo vám dozajista zajistí opakované potěšení z očisty těla!

Vsaďte i vy na stoprocentní kvalitu výrobků L´Occitane a pociťte i vy na své kůži dotyk slunce z Provence!


Loccitane, Dárková sada s bambuckým máslem pro potěšení ze sprchování, 699 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.loccitane.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.