24/2
Astor: Kvalita za příznivé ceny nejen pokud jde o řasenky!

Astor: Kvalita za příznivé ceny nejen pokud jde o řasenky!

24. února 2010 v 00.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Vsaďte na kvalitu, vyzkoušejte výrobky značky Astor a dopřejte si špičkovou péči!

Astor, jedna z nejdynamičtějších značek současnosti, má za sebou více než padesátiletou historii. Její kořeny totiž sahají až do roku 1952, kdy vznikla. Již od samého počátku byly výrobky Astor velmi kvalitní a nyní, ve spojení s inovativními technologiemi a neustálým výzkumem, je tomu nejinak. V minulosti dosáhla značka Astor velkého úspěchu například v oblasti řasenek; nejen že představila světu hřebínkový aplikátor, ale obohatila i její složení o vlákno lycra.

Pokud tedy toužíte po opravdu kvalitní dekorativní kosmetice, bude pro vás značka Astor tou správnou volbou. Mimořádnou péči totiž poskytne jak vašim očím a rtům, tak také tvářím a v neposlední řadě i nehtům. To vše, za velmi rozumnou cenu!

Astor, to je kompletní péče

Všechny výrobky Astor jsou dostupné i v široké barevné škále, nemusíte se tedy obávat toho, že si nevyberete ten správný odstín přesně pro vás. K dispozici jsou totiž jak klasické a elegantní, tak také trendy barvy. Buďte sebevědomá, krásná a elegantní, vyberte si Astor a ciťte se mladě!

Ze širokého sortimentu výrobků Astor vyzkoušejte například špičkovou řasenku Volumetrix. Výjimečnost této řasenky spočívá zejména v jejím unikátním kartáčkovém aplikátoru. Ten je vyzbrojen hned třemi řadami jemných zoubků, které zachytí a oddělí každou vaši řasu zvlášť tak, že výsledek je naprosto dokonalý! Vaše řasy jsou odděleny, jejich povrch je hladký, bez jakýchkoliv žmolků či náznaku drolení barvy. Samotný objem je pak zajištěn zejména díky revolučnímu složení s mikro-perličkami.

Neuvěřitelný a až desetkrát větší objem řas pak získáte s řasenkou Astor Ultra Volume Air Max. Ultra Volume Air Max obohacená o exkluzivní technologii Anti-Gravity poskytne vašim řasám maximální možný objem, a to bez zatížení, zažijte až dvakrát lehčí pocit řas! A nejen to, tato unikátní maxi objemová řasenka vaše řasy také dokonale natočí.

Dopřejte si komfort s výrobky značky Astor, jedničky v dekorativní kosmetice!

Astor: Kvalita za příznivé ceny nejen pokud jde o řasenky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
ASTOR Řasenka s kartáčkovým aplikátorem Volumetrix, 149 kč

Astor: Kvalita za příznivé ceny nejen pokud jde o řasenky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
ASTOR Objemová řasenka Ultra Volume Air Max, 179 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.coty.cz, www.moda.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.