18/11
Krémy Nivea: Sametový dotek krásy

Krémy Nivea: Sametový dotek krásy

18. listopadu 2009 v 00.00, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetika značky Nivea, vyráběná firmou Beiersdorf, má za sebou již více než stoletou existenci. I díky tomu si můžete být jisti prvotřídní kvalitou výrobků. Již od počátků věnovala Nivea mimořádnou pozornost péči o pokožku. Krémy Nivea vynikají svou kvalitou a zejména pak všestranným využitím. Snad nejznámějším krémem Nivea je Nivea Créme, doslova a do písmene „malý zázrak“.

Tento univerzální krém oceníte díky tomu, že jej lze použít v každém ročním období. Nivea Créme nejen že pleť chrání a vyživuje, ale napomáhá také při hojení drobných ranek a jiných poškození pokožky, je tedy mimořádně vhodný k použití po holení. Zejména dámy také oceňují fakt, že Nivea Créme odstraňuje make-up a jemně čistí pleť. Hlavním a největším plusem Nivea Créme je pak to, že ať jej použijete jakkoliv, vaše pleť zůstane vždy jemná a vláčná.

Krémy Nivea: Sametový dotek krásy (http://www.krasnakosmetika.cz)

Nivea není jenom Nivea Créme

Ovšem Nivea Créme není jediným krémem této značky, třebaže je jedinečný. Krémy Nivea jsou určeny pro každý typ a stáří pleti. U pleťových krémů je pak kladen velký důraz zejména na pleť zralou a boj proti vráskám. Řada krémů Nivea DNAge, obsahující denní, noční a oční krém, díky svému jedinečnému složení (kyselina listová, kreatin) pomáhá při obnově pleťových buněk, po použití krémů Nivea DNAge bude vaše pleť pevnější, zařivá a vrásky společně s otoky výrazně zredukované.

Řada krémů Nivea Expert Lift pak zabraňuje zejména ochabování pleti, pomocí Bioxiliftu a kyseliny hyaluronové bude vaše pleť postupně dokonale vypnutá, hladká a kontury tváře pevnější. Pro dokonalý výsledek použijte denní, noční i oční krém pro vypnutí pleti Expert Lift.

Krémy Nivea: Sametový dotek krásy (http://www.krasnakosmetika.cz)

Luxusní péče o tělo

Krémy Nivea, pečující o tělo, vás příjemně osvěží a dodají pokožce zářivost a lesk. Navíc dokonale hydratují, vaše pokožka je tedy na dotek jemná a vláčná. Pro normální a suchou pleť je určeno zejména tělové mléko Happy Time, jež se rychle vstřebává a intenzivně hydratuje po dobu čtyřiadvaceti hodin. Nivea Happy Time navíc posiluje ochrannou bariéru pokožky.

Pokud toužíte po štíhlé postavě, pak je právě pro vás určen zeštíhlující a nemodelační gel-krém Nivea My Silhouette, díky kterému za pár týdnů dosáhnete výrazného zeštíhlení v oblasti stehen, boků, pasu a bříška. Tento gel-krém navíc přispívá k pružnější pleti.

Krémy Nivea jsou ideální volbou každé ženy. Oplývají vysokou kvalitou, snoubící se s cenovou dostupností, a tak se samozřejmě řadí mezi nejlepší výrobky na trhu.

Krémy Nivea: Sametový dotek krásy (http://www.krasnakosmetika.cz)

zdroj: www.nivea.cz, www.adsofttheworld.com, www.cogdziezaile.pl, www.spaservis.plwww.gosee.us

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.