8/5
Jak vyzrát na vrásky kolem očí?

Jak vyzrát na vrásky kolem očí?

8. května 2017 v 12.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Stárnutí je přirozeným procesem, který bohužel není každému vlastní. Obzvláště ženy se s ním velmi těžně srovnávají a kdyby mohly, daly by prakticky cokoliv za to, aby mohly zůstat mladé, krásné a svěží na vždy. Bohužel, stárnutí nelze příliš dlouho oddalovat a i když vaše pokožka bude mluvit jinak, věk neošálíte. Pakliže se ale s vrásky okolo očí nemůžete srovnat a chcete se jich zbavit, máme pro vás bezva tipy, jak se vráskám jednak vyhnete, ale také jim preventivně předejdete.

Hodně pijte

Základem pro krásnou pokožku bez vrásek a dalších známek stárnutí je samozřejmě hydratace. Nepostačí vám ale pouze hydratační krémy nebo nejrůznější séra. Ta jsou skvělou doprovodnou formou, jak udržet pleť svěží, ale hydratovat musíte především zevnitř. Naučte se proto pravidelně pít, a to čistou neokysličenou vodu. Ta je pro pleť naprostým základem a obejít se bez ni jednoduše nelze. Vypijte proto denně alespoň 2,5 litru čisté neokysličené vody a vaše pokožka vám bude velmi brzy děkovat.

Kvalitní kosmetika pomůže

V mládí nemusíte vrásky příliš řešit a možná jste v útlém věku byli až překvapeni, jak pevnou a pružnou pokožku jste měli. S věkem se však schopnost kůže značně mění a než se nadějete, budete mít okolo očí vějířky a nepříjemné rýhy. Vsaďte proto v každém případě na kvalitní kosmetické produkty. Lídry mezi osvědčenými značkami jsou například klinicky testovaná Clinique, Esthé Lauder, Dior, Channel, ale také Neostrata, Avéne či La Prairie.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Pozor na sluníčko

Sluníčko dobíjí pozitivní energií, dodává vám krásnou barvu a díky jeho paprskům se většina lidí cítí naprosto senzačně a často jako znovuzrození. Ovšem právě sluníčko nemá na kvalitu pleti příliš dobrý vliv. Právě ostré sluneční záření způsobuje vrásky, a to velmi brzy i ty hluboké. Pokud jste zvyklí se vystavovat slunečním paprskům, pak si na obličej obstarejte kvalitní krém s SPF 50 a ideálně obličej úmyslně nevystavujte. Pokožka si vše pamatuje a děkovat vám opravdu nebude. Každopádně zapomeňte na solárium, kvůli kterému pleť prokazatelně stárne.

Zkuste odborníky

Pakliže už voda, dostatek kvalitních produktů ani absence sluníčka nepomůže a vaši pokožku zdobí vrásky, pak v případě okolí očí vyzkoušejte osvědčenou mezoterapii. Tato procedura spočívá v aplikování kyseliny hyaluronové přímo pod kůži, kde okamžitě působí a zanechává pleť svěží, hladkou, hebkou, vypnutou a bez vrásek. Zákrok je takřka bezbolestný a výsledek neuvěřitelný.

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.