15/7
Beyoncé Heat: Slavná zpěvačka představila svůj první parfém

Beyoncé Heat: Slavná zpěvačka představila svůj první parfém

15. července 2011 v 18.15, Parfémy

Sponzorované odkazy

Kolem americké zpěvačky Beyoncé je v poslední době rušno. A není se čemu divit, protože tato významná osobnost nejen hudebního světa je stále v jednom kole. Pomineme-li nejrůznější ocenění, která nedávno získala jako například ocenění magazínu Forbes jako druhá nejvlivnější celebrita na světě, musí nás s ohledem na zaměření tohoto webu zaujmout především jedno, a sice první parfém Beyoncé vůbec – Beyoncé Heat.

Parfémy vlastní řady nejsou pro celebrity žádnou novinkou. Na rozdíl od ostatních se však Beyoncé podílela na výrobě svého prvního parfému s opravdovým nasazením a se značnou pozorností. Jméno parfému, design flakonku i samotný návrh vůně, ve spolupráci s dvojicí Claude Dir a Olivier Gillton má na svědomí sama osmadvacetiletá zpěvačka, která právem může být na svůj výtvor pyšná. Parfém Beyoncé Heat sestává z nejrůznějších přísad. Hlava vůně parfému obsahuje magnolii, neroli, červenou vanilku a broskev. Srdce vůně Beyoncé Heat zastupují mandlový makarónek a zimolez. Základem této vůně pak jsou dřeviny sekvoje, bobule tonky a ambra. Dohromady parfém, jenž jeho nositelka označila za „unikátní vyjádření ženské smyslnosti“.

Beyoncé Heat: Slavná zpěvačka představila svůj první parfém  (http://www.krasnakosmetika.cz)

Parfém Beyoncé Heat jako skloubení moderního se starodávným

Catch the Fever, takto zní slogan, který doprovází vydání parfému Beyoncé Heat. Tento slogan nebyl zvolen náhodou, protože při jeho propagaci byla využita píseň Fever, kterou proslavila jedinečná zpěvačka Peggy Lee. A právě motiv tohoto slavného jazzového standardu posloužil Beyoncé k propagaci jejího prvního parfému. Beyoncé Heat představuje speciální videoklip, který natočil režisér Jake Nava, autor takových děl, jako jsou klipy k hitům „Single Ladies“, „If I Were a Boy“ či „Beautiful Liar“.

Parfém Beyoncé Heat se vyznačuje ještě jednou předností. Oproti jiným vůním slavných osobností není tento omezen často nedostupnou cenou. Beyoncé Heat se vyrábí ve trojím provedení, přičemž 15 ml parfém pořídíte již za 440 Kč. Parfémy Beyoncé Heat vyššího objemu, čili 30 ml a 60 ml pak pořídíte za stále slušných 660 Kč, respektive 890 Kč. A toto jsou ceny, za které jistě pořízení tohoto jedinečného parfému Beyoncé Heat stojí.

Beyoncé Heat: Slavná zpěvačka představila svůj první parfém  (http://www.krasnakosmetika.cz)Beyoncé Heat: Slavná zpěvačka představila svůj první parfém  (http://www.krasnakosmetika.cz)

Zdroj: http://stylenews.peoplestylewatch.com/…beyonc-heat/, http://www.beyonceparfums.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.