11/6
Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky!

Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky!

11. června 2010 v 00.00, Hubnutí a celulitida, Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po ladných křivkách, nejste se svou postavou spokojená? V tom případě vyzkoušejte zeštíhlující tělové přípravky!

Každá z nás touží po tom být krásná. Buďte neodolatelně přitažlivá a zpevněte své křivky. V dnešní době se již nemusíte trápit se dlouhé hodiny v posilovně či na kurtu, jednoduše omezte tuky v problémových partiích pomocí zeštíhlujících gelů či zeštíhlujících krémů. Udělejte si radost a zvyšte si sebevědomí, změňte svou konfekční velikost již dnes! Že si s výběrem zeštíhlujícího krému či zeštíhlujícího gelu nevíte rady? Inspirujte se u nás, v dnešním článku vám totiž představíme hned trojici špičkových produktů značek Clarins, Dermacol.

Výrobky pro ladné křivky

Jako první si dnes představíme multi- redukční krém Clarins Body Shaping Cream. Clarins Body Shaping Cream dozajista oceníte zejména díky jedinečné rozplývající se textuře, usnadňující jeho vmasírování. Aktivujte svůj oběh, zpevněte své tkáně i kůži s Clarins Body Shaping Cream díky sventonylu, bambusové pryskyřici či kofeinu!

Druhý dnes představený výrobek je poté taktéž z dílny značky Clarins, seznamte se s tělo tvarujícím koncentrátem Clarins Body Shaping Supplement. Tento unikátní přípravek obsahuje hned 7 aktivních rostlinných výtažků pro vaše ladné křivky! Použití Clarins Body Shaping Supplement je velmi jednoduché, stačí jej přimíchat do jakéhokoliv tělového přípravku, zaručeně zeštíhlíte! Clarins Body Shaping Supplement obsahuje například baccharin, hortonie pro zabrždění růstu tukové tkáně či pelargónie, cangzhu a guaranu pro odbourání tuků.

Posledním dnes uvedeným produktem je poté vypínací gel na hýždě a boky Enja Dermacol Lift gel s účinným liporedukčním systémem, který úžasně zeštíhluje a remodeluje zadeček a boky, přičemž také zabraňuje opětovnému ukládání tuků díky výtažkům z mořských řas, kofeinu či mentolu. Neváhejte a zmenšete svou konfekční velikost během jednoho měsíce s Enja Dermacol Lift gelem!

Buďte neodolatelná, buďte krásná! Vyzkoušejte již dnes zeštíhlovací krémy a gely značek Clarins a Dermacol.

Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
CLARINS Multi-redukční krém (Body Shaping Cream), 1492 kč

Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
CLARINS Tělo tvarující koncentrát (Body Shaping Supplement), 1558 kč

Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
DERMACOL Zeštíhlující gel na bříško Enja (Slim Gel), 199 kč

Zeštíhlující tělové přípravky: Pro ladné křivky! (http://www.krasnakosmetika.cz)
DERMACOL Vypínací gel na hýždě a boky Enja (Lift Gel), 199 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.prokrasnetelo.cz, www.viaweb.cz
foto: iStockphoto / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.