21/5
Prodlužování vlasů: Mějte dlouhé a husté kadeře!

Prodlužování vlasů: Mějte dlouhé a husté kadeře!

21. května 2010 v 00.00, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po opravdu dlouhých, hustých a nadýchaných vlasech? Chcete vypadat jako opravdová celebrita? V tom případě neváhejte, nechte si prodloužit své přírodní vlasy!

Každá z nás touží po tom vypadat co nejvíce žensky, přitažlivě a sexy. Krásné dlouhé vlasy vás takovou dozajista učiní! Neváhejte a navštivte co nejdříve kadeřnický salon, kde vám vlasy ochotně a „bezbolestně“ prodlouží. Zaručeně budete nadšená!

Jak probíhá prodlužování vlasů

Metoda prodlužování vlasů je vysoce módní záležitostí, přinášející okamžité ovoce v podobě nekonečně dlouhých a žádoucích kadeří! Samotné prodlužování vlasů spočívá zejména ve spojování vašich vlasů s vlasy umělými či s cizími vlasy přírodními, tzv. evropskými či asijskými. Tyto vlasy jsou velmi šetrně připojovány k vašim vlasům tak, aby byl konečný výsledek co nejvěrohodnější! Důležitý je totiž zejména přirozený vzhled. Vlasy jsou tedy dostupné snad ve všech barevných odstínech.

Pro prodlužování vlasů je nejvhodnější zvolit vlasy evropské, jež jsou velmi jemné a poddajné. Této kvalitě pak také odpovídá jejich vyšší cena. Levnějšími vlasy (asi o třetinu) jsou pak vlasy asijské, které se však naneštěstí vysoušejí. Naopak nejdražšími vlasy jsou tzv. vlasy panenské, tedy vlasy, které v minulosti nebyly nikdy barveny. Výběr leží pouze na vás, neváhejte a rozhodněte dle vašich finančních možností!

Prodlužování vlasů: Mějte dlouhé a husté kadeře! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Výhody a nevýhody prodloužených vlasů

Prodloužené vlasy budou jako vaše vlastní! Bez obav je běžně myjte, foukejte i žehlete! Prodloužené vlasy můžete také v klidu barvit a odbarvovat, v tomto směru se však raději svěřte do rukou zkušených profesionálů. Pořiďte si také speciální přípravky určené pro prodloužené vlasy, ty totiž nejsou vyživovány od konečků, ale uměle. O prodloužené vlasy je třeba pravidelně pečovat! Nezapomínejte na to, že po zhruba 4– 6 měsících (záleží na tom, jak rychle vám vlasy rostou) je třeba svázané prameny odstranit, hrozí totiž viditelnost jejich odrostů.

Pořiďte si i vy nekonečně dlouhé, husté kadeře, nechte si prodloužit vlasy již dnes!

Zdroj: www.prodluzovani-vlasu.net, www.cliphair.cz, www.perfectress.cz
foto: Hemera / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.