3/10
Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše

Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše

3. října 2010 v 23.30, Hubnutí a celulitida, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

V posledních letech zažívá značka přírodní kosmetiky Just takřka raketový vzestup. Jak se mění klimatické podmínky, stejně tak začínáme čím dál tím více uvažovat o světě kolem nás, o našich rozhodnutích, které jej mohou měnit k horšímu anebo také samozřejmě k lepšímu. Původem švýcarská kosmetika Just plně vyhovuje tomuto přístupu, jejíž motto zní: „Porozumět znamená být ohleduplný.“

Historie kosmetické značky Just se datuje do roku 1930, kdy Ulrich Jüstrich položil v jedné alpské vísce základní kámen společnosti, která se už bezmála osmdesát let věnuje přírodnímu způsobu získávání kosmetických přípravků, pozitivně ovlivňujících náš zdravotní stav. Společnost Just se od prapočátku snažila o blahodárné vyvážení přírody a vědy. Vzhledem k tomu, že v současnosti jsou její přípravky prodávány ve více než pětatřiceti zemích světa, myslím, že můžeme bezpečně říci, že se jí to povedlo.

Kosmetika Just respektuje přírodu

Přírodní kosmetika Just je připravována výhradně na rostlinném základě. Odkazují tak na odvěkou tradici léčitelství, která sice byla během minulého století pozapomenuta ve prospěch synteticky vyráběných přípravků, ale v posledních desetiletích se opět vrací. Zatímco totiž uměle vyráběná kosmetika může vykazovat řadu vedlejších efektů, přírodní přípravky jsou zpravidla stoprocentně nezávadné a zdraví prospěšné.

Nabídka přírodní kosmetiky Just je opravdu široká. Nalezneme zde jak koupelové esence a přípravky pro uvolňující koupele, tak dennínoční krémy, zpevňující krémy, tělová mléka, čistící a peelingové gely, balzámy na nohy, šampóny a ještě mnohem více. Výborným ohlasům se těší především tymiánový krém, který je vhodný pro posilování naší imunity, ale má i jiné výborné vlastnosti, k nimž patří zklidňující účinek při bušení srdce, astmatu, podráždění hlasivek i plynatosti. Vyzkoušejte i vy přírodní kosmetiku Just, určitě nebudete litovat.

Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše (http://www.krasnakosmetika.cz)Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše (http://www.krasnakosmetika.cz)Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše (http://www.krasnakosmetika.cz)Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše (http://www.krasnakosmetika.cz)Přírodní kosmetika Just: Zdraví nade vše (http://www.krasnakosmetika.cz)

zdroj: http://www.just.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.