24/9
Přírodní kosmetika Oriflame: Péče pro celou rodinu

Přírodní kosmetika Oriflame: Péče pro celou rodinu

24. září 2009 v 00.00 , Kosmetika pro děti , Kosmetika pro muže , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Přírodní kosmetika Oriflame byla založena roku 1967 bratry Jonasem a Robertem af Jochnicky ve Švédsku. Na českém trhu působí úspěšně již 19let. Tato švédská kosmetika nabízí vysoce kvalitní kosmetické přípravky. Na rozdíl od ostatních podobných světových značek se Oriflame liší svým způsobem prodeje.

Na celém světě, ať už v Moskvě, Limě či právě u nás v Česku, nabízí její produkty vysoce kvalifikovaní kosmetičtí poradci. Výhodou tohoto nezvyklého způsobu prodeje je, že si poradce na svého zákazníka vyhradí svůj čas a dokáží mu poradit v jakékoliv situaci, pokud si například nevíte rady s vybráním produktu pro svou pleť apod. Dnes výrobky přírodní kosmetiky Oriflame naleznete ve více než šedesáti zemích světa a společnost značky Oriflame se nadále stále více rozrůstá.

Výhody kosmetiky Oriflame

Přírodní švédská kosmetika Oriflame se řídí heslem: „co je přírodní, je lepší než umělé.“ Výrobci Oriflame produktů se tedy inspirují krásnou přírodou švédské krajiny a snaží se s ní co nejvíce splynout. Využívají jejich léčivých bylin a rozmanitých rostlin, jež přidávají výrobkům značky Oriflame jedinečnost a zároveň blahodárné účinky na zdraví i krásu pro lidské tělo.

I přes všechny přírodní zdroje, které Oriflame používá do svých produktů, je velkým plusem, že nezatěžuje životní prostředí a zároveň své výrobky netestuje na zvířatech.

Oriflame nejen pro ženy, ale muže i děti

Každá dívka už jako malá, chtěla být tou nejkrásnější slečnou široko daleko. Oriflame se proto snažil vyhovět všem malým slečnám a na svět tak vzešel nový set pro malé dámy s názvem Orio kolekce, jež obsahuje Celebrity body sprey s neodolatelnou vůní malin, hrušek a frézií a růžové mýdlo se třpytkami, které voní po ovoci.

Pokud se jedná o pány, značka Oriflame se především orientovala na pánské vůně, deodoranty a na výrobky pro intenzivní péči o pleť. Pro ty nejmenší je v nabídce dětský olej Baby Oil, který chrání a zároveň šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku. Je jedním z produktů, které obsahuje sada Baby Care.

Ženy v jakémkoliv věku dbají především na svůj zevnějšek. Chtějí mít krásně upravenou lesknoucí se hřívu , jež bude odrážet každý paprsek slunečního svitu, pokožku, která ji zanechá po koupeli sametovou nejen na dotyk, ale i na pohled a pleť pevnou, bez vrásek a známek stárnutí. To vše dokázala přírodní kosmetika Oriflame skloubit a vyjít tak vstříc svým zákaznicím.


Celebrity Body Spray, 129Kč


Baby Oil, 129Kč


Toaletní voda Free Attitude, 499Kč


Tuhý deodorant Free Attitude, 139Kč


Stylingový silný lak na vlasy, 129Kč


Rozjasňující tělový krém, 229Kč

zdroj:www.oriflame.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.