22/7
Nenechte své manželství chátrat, dodejte mu opět jiskru

Nenechte své manželství chátrat, dodejte mu opět jiskru

22. července 2012 v 15.30, Módní trendy

Dennodenně se dočítáme a jistě ve svém okolí stále slýcháte, že po několika letech partnerského či manželského vztahu dojde k jakémusi útlumu. Obzvláště, pokud mají děti, můžete zpozorovat, že se ženy věnují podstatně více rodině, než svému muži, který pak snadno sklouzne k workoholismu. Pokud si toto uvědomujete i vy a rozhodně nechcete váš vztah přivést do krachu, začněte jednat a možná se budete divit, ale kroky k oživení ,,staré“ lásky nejsou nikterak složité.

Využijte babičku

Zkuste se letmo zamyslet, kdy naposledy jste se vypravili na chatu či jenom na výlet sami, bez dětí. Teď si asi říkáte, že jste jednou rodina, tak vše podnikáte spolu, ale vztah rodičů a dětí vyžaduje trochu jiné kroky, než utužování vztahu partnerského. I po dvaceti letech společného života je třeba na soužití pracovat a vyvíjet jej. Zkuste pro jednou ratolesti ,,odložit“ na hlídání svým rodičům. Vy si užijete víkend anebo třeba jen jeden den spolu, babička se potěší z vnoučat a nemusí mít výčitky svědomí, že jste krkavčí rodiče, vaše děti se hravě zabaví.

Nenechte své manželství chátrat, dodejte mu opět jiskru (http://www.krasnakosmetika.cz)

Randění

Pokud jste s partnerem nějaký ten pátek, jistě si marně vybavujete doby, kdy jste spolu jen tak randili. Ale ruku na srdce, nebyly právě tyto okamžiky jedny z nejkrásnějších? Zamilované zprávy na dobrou noc, těšení se na další schůzku, nervózní přípravy…Zavzpo­mínejte na tyto časy a svého manžela jednoduše pozvěte na klasické rande. Dopřejte si výbornou večeři, víno a jako bonus mu můžete dát dárek, třeba košili, nebo digitální hodinky, které pořídíte zde http://www.timestore.cz/…lni-hodinky/. Je-li váš muž alespoň trochu vnímavý, také přijde s drobností, jakou je pěkný dárek pro ženu.

Vzpomeňte si na sebe

Komunikace je ve vztahu důležitá a řeč není pouze o otázkách typu ,,kam jsi mi dala kravatu?“ a ,,zaplatil jsi nájem?“. Vzpomeňte si na sebe i v zaměstnání. O polední pauze pošlete manželovi milou smsku či dokonce zamilovaný vzkaz. A že vám není dvacet? Nikde není psáno, kdy je vhodná doba na tyto projevy lásky a náklonnosti.
Sem tam si také udělejte radost drobnostmi anebo praktickými dárky. Potřebuje váš muž nutně nové sako nebo pracovní aktovku? Pořiďte mu ji a nastražte jako dárek, jistě bude potěšen. Kožené kabelky a jiné zboží najdete na této adrese http://www.parizanka.sk/…zene-kabelky

Nenechte své manželství chátrat, dodejte mu opět jiskru (http://www.krasnakosmetika.cz)

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.